jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۱۶۹۳۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۴

کامپیوترها هرچند هم باهوش باشند، هوش آن ها به اندازه نرم افزارهایشان است.

مایکروسافت به کامپیوترها، یادگیری را می آموزد

مایکروسافت در حال توسعه یک ابزار آموزش دهنده ماشین است که تقریبا به هر کس اجازه می دهد تا به کامپیوتر ها آموزش دهد. هر کس در حوزه کاری خود اطلاعات فراوانی دارد و شخص فقط باید از پارامتر های مناسب برای ورود اطلاعات خود استفاده کند.

برای مثال یک آشپز می تواند به کامپیوتر شیوه طبخ یک غذای خوشمزه را بگویید،در حالی که یک دکتر می تواند از نرم افزار بخواهد تا در پرونده های پزشکی جست و جو کند و اطلاعات پزشکی مربوط به بیمار جدید او را پیدا کند.

این تکنولوژی هنوز جوان است، ولی در حال حاضر به عنوان ورژن بتا و فقط برای تشخیص صحبت های روزانه مردم به کار گیری شده است. در نهایت مایکروسافت می خواهد تا مردم از این سیستم مجهز به هوش مصنوعی در تمامی کار های روزانه خود استفاده کنند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر