jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۶۷۴۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۹

مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: در حال حاضر بیشترین اختلالات مربوط به همراه اول با بیشترین مشترک در کشور است که قول داده ظرف سه ماه آینده مشکلاتش را حل کند.

اختلالات همراه اول ۳ ماه دیگر حل می‌شود

محمدرضا فرنقی زاد در ارتباط با رصد اختلالات تلفن همراه و همچنین سرویس‌های اینترنتی موبایل اظهار کرد: متأسفانه در برخی اپراتورها طی سال‌های گذشته بحث‌های توسعه‌ای صورت نگرفته است؛ اکنون بیشترین اختلالات را در همراه اول داریم در حالیکه بیشترین مشترک نیز برای این اپراتور است.

وی با اشاره به حجم بالای مشترکان و گستردگی شبکه این اپراتور گفت: قطعا برای اینکه بخواهد سیستم‌هایش را ارتقا دهد به زمان بیشتری نیاز دارد؛ کما اینکه روز گذشته نیز مشترکان این اپراتور پیامک عذرخواهی را جهت بروزرسانی برخی سایت‌ها و احتمال اختلال دریافت کردند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات با تأکید بر اینکه به هر حال این اپراتور در حال ارتقا است، عنوان کرد: آنتن‌های BTS این اپراتور برای 10-15 سال پیش است.

او خاطر نشان کرد: رایتل با توجه به اینکه تکنولوژی جدیدتری دارد و از ابتدا با 3G شروع کرد اکنون مشکلی ندارد و راحت‌تر سرویس می‌دهد. در ایرانسل هم مشکل خاصی نداریم.

فرنقی‌زاد در پاسخ به این سوال که سرعت و کیفیت اینترنت ADSL متفاوت از تمامی تبلیغاتی است که در شهر مشاهده می‌کنیم، آیا وضعیت تلفن همراه هم به این شکل خواهد بود؟ گفت: رگولاتوری وظیفه نظارت بر اپراتورها را دارد و این کار را انجام می‌دهد. اگر اپراتورها براساس پروانه‌شان در هر زمینه‌ای تخلفی انجام دهند مشمول جریمه می‌شوند که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گزارش این حوزه را هر سه ماه یکبار از طریق سایت رسمی خود اعلام می‌کند. تمام تلاش ما این است این اتفاق نیفتد و مردم سرویس با کیفیت مناسب دریافت کنند.

وی با تأکید بر اینکه قطعا وضعیت بهتر خواهد شدف ابراز کرد: باید در نظر داشته باشیم که انتظارات مردم نیز تغییر کرده است؛ به عنوان مثال شاید اگر صفحه ای در زمان اینترنت دایل‌آپ با تأخیر 30 ثانیه‌ای باز می‌شد، خوب بود اما الان اگر تأخیر بیش از 5 ثانیه شود مردم حوصله ندارند و برایشان جذاب نیست.

فرنقی‌زاد با بیان اینکه سرویس خوب، با سرعت بالا و کیفیت خوب حق طبیعی مردم است، درباره زمان پایان یافتن اختلالات گفت: همراه اول که دارای بیشترین مشترک موبایل در کشور است، قول داده ظرف سه ماه آینده مشکلاتش را حل کند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر