jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۸۱۶۷۳۸ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، اسامی و زمان پخش نمایش های ویژه عید سعید فطر را اعلام کرد.

رادیو نمایش ویژه​های عید فطر خود را معرفی کرد

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه نمایش های " عیدانه" ، "بی بی شبکه" و مجموعه "مهمان ناخوانده " ،عناوین آثاری هستند که از شبکه رادیویی نمایش پخش می شوند .

بر اساس این خبر زمان پخش این نمایش ها بدین صورت اعلام شد.

"عیدانه " به کارگردانی جواد پیشگر که ساعت 9:30 دقیقه به روی آنتن می رود و داستان آن درباره ی نوید وش نوال است که به کمک رضا سعی داشته زمینهای اطراف باغ را به زیر کشت ببرند و برای جلیزکاری آماده کنند اما مشهدی غلام مخالفت کرده و اجازه این کار را نمی دهد و در این بین اتفاقاتی می افتد.

"بی بی شبکه " به کارگردانی جواد پیشگر ، ساعت 13:30 از رادیو نمایش پخش می شود و در خلاصه داستان آن آمده است : بی بی پس از دستکاری گوشی موبایلش سیستمی طراحی می کند که هرگاه اهل خانه غرق گوشی هایشان می شوند خودبخود گوشی ها را خاموش می کند و تا زمانی که به گفتگوی صمیمانه ننشینند قادر به استفاده از شبکه نیستند این مسئله نخست آزرده شان می کند اما سرانجام خانواده را به هم نزدیک می شوند و ....

"مهمان ناخوانده " به کارگردانی مجید حمزه ساعت 16 به روی آنتن این شبکه می رود که داستان آن ماجرای چند دوست است که درگیر درس خواندن برای کنکور هستند و اتفاقات جالبی برایشان رخ می دهد.

همچنین نمایش رادیویی " گنجشک ها در برف" به کارگردانی ایوب آقاخانی در این روز فرخنده از رادیو نمایش پخش می شود که در خلاصه داستان آن آمده است : بدرالزمان نعمتی درکما است و رها نوه اش صدای اورا می شنود که از زنی بنام دلارام و پسرش طلب بخشش میکند. خانواده در پی یافتن این زن و پسرش برمی آید تا اینکه آنها را می یابند آنها بخاطرتهمت ازمنزل بدرالزمان اخراج شده بودند که در روزعیدفطرمشکلات برطرف میشود.

همگی این آثار با هنرنمایی بازیگران ، تهیه کنندگان، نویسندگان، صدابرداران و افکتورها در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تهیه و تولید شده که در این روز فرخنده به روی آنتن رادیو نمایش می رود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر