jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۹۷۹ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۹

کاروان دانشجویان ایران با کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز جایگاه خود را در رده نهم جدول توزیع مدال‌ها حفظ کرد.

تثبیت جایگاه نهمی ایران در یونیورسیاد

در روز دهم بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان که در شهر گوانگجو کره جنوبی برگزار می‌شود، تکواندوکاران ایران به سه مدال رسیدند تا ایران همچنان در جدول توزیع مدال‌ها جایگاه خود را در رده نهم حفظ کند.

اکرم خدابنده و احمد خسروفر امروز در رشته تکواندو به مدال طلا رسیدند و مهران عسکری هم به مدال برنز بسنده کرد.

تیم فوتبال دانشجویان هم با پیروزی مقابل چین تایپه در ضربات پنالتی، برای کسب جایگاه سیزدهمی روز دوشنبه مقابل کانادا قرار می‌گیرد.

تیم والیبال هم توانست با غلبه بر ژاپن عنوان پنجمی یونیورسیاد را از آن خود کند. محمود صمیمی پرتابگر دیسک ایران امروز با انجام سه خطا، از دور مسابقات کنار رفت.

به این ترتیب ایران در پایان روز دهم با ۱۴ مدال (شش طلا، دو نقره و شش برنز) جایگاه روز گذشته خود را حفظ کرد.

در جدول توزیع مدالها کره جنوبی با ۸۲ مدال (۳۵ طلا، ۲۶ نقره و ۲۱ برنز) اول است. روسیه با ۱۰۲ مدال (۲۹ طلا، ۳۳ نقره و ۴۰ برنز) دوم است و چین با یک پله سقوط نسبت به روز گذشته با ۵۸ مدال (۲۹ طلا، ۱۶ نقره و ۱۳ برنز) سوم است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر