jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۸۱۵۴۶۸ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۰

تصویری بدون پوشش و زنده از مدل جدید تویوتا لندکروزر که به احتمال زیاد فیس لیفت جدید آن خواهد بود، منتشر شده است.

لندکروزر با چهره‌ای جدید می آید + عکس

یکی دو ماه پیش هم مجله‌ای ژاپنی با انتشار تصاویری کامپیوتری در نشریه خود به مدل جدید تویوتا لندکروزر که شباهی بسیار نزدیک به این محصول داشت، پرداخته بود که سر و صدای زیادی در وبسایت‌های خودرویی به پا کرد.

همانگونه که در تصویر آپلود شده بر روی سایت هم می‌بینید، اولین چیزی که در طراحی جلویی این خودرو توجهات را به خود جلب می‌کند، چراغ جلو روشنایی آن است که قسمتی از جلوپنجره به صورت متقارن به داخل آن و جایی که چند چراغ LED کوچک در مدل قبل نصب می‌شد، کشیده شده است.

خود چراغ اصلی پیشانی هم جدید شده و می‌توان گفت که طراحی نسبتاً ساده‌تری نسبت به قبل به خود گرفته است.

جلوپنجر خودرو هم در این نسخه ستون‌های افقی کمتری دارد، ولی در عوض پهن‌تر از قبل شده‌اند.

مجموعه سپر هم به کلی عوض شده و با نسب قابی جدید در اطراف مه شکن‌ها و استفاده از قطعه‌ای کرومی رنگ با حک نام لندکروزر که شکلی شبیه به گارد محافظتی جلوی سپر پیدا کرده است، طراحی کلی سپر را زیباتر و خیلی بهتر از قبل کرده است.(خودروبانک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

دیروز در صحن علنی مجلس مصوبه حذف چهار صفر از پول و تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان تصویب شد و بر این اساس، بانک مرکزی باید ساز و کار حذف اسکناس‌های فعلی و ورود اسکناس‌ها با واحد پولی جدید را در برنامه کاری خود قراردهد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر