jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۶۷۹   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۰

کاپیتان تیم ملی برزیل، شیلی را ترک کرد

تعطیلات لوکس نیمار آغاز شد!

جام جم ورزشی: نیمار نزد هواداران فوتبال برزیل منفور شده است،چیزی که تا همین یک هفته پیش بر عکس آن وجود داشت.

تعطیلات لوکس نیمار آغاز شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار در دیدار مرحله گروهی برزیل و کلمبیا با جنجال و ضربه زدن به بازیکن تیم حریف چهار جلسه از همراهی تیمش محروم شد. فدراسیون فوتبال برزیل برای کاهش این محرومیت فرجام خواهی کرد این درخواست رد شد تا نیمار شیلی محل برگزاری رقابت ها را ترک کند. او حالا فارغ از نتایج تیم ملی فوتبال برزیل به یک تعطیلات لوکس می رود. استفاده از کشتی تفریحی، سفر به سواحل فلوریدا و یا احتمالا هاوایی و چند نقطه گران قیمت دیگر برای تعطیلات بهترین روزها را برای نیمار رقم خواهد زد. او در حالی به تعطیلات می رود که از همین اکنون هجمه ای از انتقادات علیه او به وجود آمده است. بسیاری او را یک "احمق خودخواه " توصیف می کنند. در حالی که نیمار از حضور در چهار بازی آینده تیم ملی فوتبال برزیل محروم شده تعطیلات او خشم هواداران برزیلی را بیشتر برانگیخته است.

به گزارش آنسا ،نیمار برای به دست آوردن دل دوباره آنها کار بسیار سختی در پیش رو دارد، کار بسیار سختی که احتمالا زمان بر هم خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر