jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۷۴۴۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۱

جام جم ورزشی: در حالی که بازیکنان پرسپولیس کماکان منتظر روشن شدن تکلیف قراردادهای خود هستند، امروز در این باشگاه شایعه شد به زودی از منبعی که نژادفلاح تهیه کرده، قرار است پول تزریق شود.

بوی پول در باشگاه پرسپولیس

نژادفلاح که پیش از خروج برانکو ایوانکوویچ از ایران به او وعده داده بود قراردادش را پرداخت خواهد کرد این روزها به شدت پیگیر تزریق منابع مالی است. امروز نیز در باشگاه پرسپولیس و در بین ارکان آن این شایعه رواج پیدا کرد که قرار است طی 24 ساعت آینده پول وارد سیستم مالی شود.
این مسائل باعث شده بود تا بازیکنان نیز پیگیر اتفاقات باشگاه شوند و در تماس هایی با قائم مقام باشگاه پیگیر قرارداد خود باشند.
نژادفلاح که این روزها سایه امیر عابدینی و حتی علی پروین را روی سر خود می‌ بیند، به دنبال این است با تامین منابع مالی کمی از فشارهای روی خود کم کند و ویزای حضورش روی صندلی مدیریت این باشگاه را تمدید کند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر