jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۷۴۴۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۱

جام جم ورزشی: در حالی که بازیکنان پرسپولیس کماکان منتظر روشن شدن تکلیف قراردادهای خود هستند، امروز در این باشگاه شایعه شد به زودی از منبعی که نژادفلاح تهیه کرده، قرار است پول تزریق شود.

بوی پول در باشگاه پرسپولیس

نژادفلاح که پیش از خروج برانکو ایوانکوویچ از ایران به او وعده داده بود قراردادش را پرداخت خواهد کرد این روزها به شدت پیگیر تزریق منابع مالی است. امروز نیز در باشگاه پرسپولیس و در بین ارکان آن این شایعه رواج پیدا کرد که قرار است طی 24 ساعت آینده پول وارد سیستم مالی شود.
این مسائل باعث شده بود تا بازیکنان نیز پیگیر اتفاقات باشگاه شوند و در تماس هایی با قائم مقام باشگاه پیگیر قرارداد خود باشند.
نژادفلاح که این روزها سایه امیر عابدینی و حتی علی پروین را روی سر خود می‌ بیند، به دنبال این است با تامین منابع مالی کمی از فشارهای روی خود کم کند و ویزای حضورش روی صندلی مدیریت این باشگاه را تمدید کند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها