jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۶۶۳۱   ۲۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۴

افسوس برای پسر طلایی پرسپولیس

مهدی طارمی در کویت لژیونر می شود

جام جم ورزشی: مهدی طارمی که ستاره پرسپولیس در فصل گذشته بود با یک تیم کویتی توافق کرد.

مهدی طارمی در کویت لژیونر می شود

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، هواداران پرسپولیس تمایلی به جدایی طارمی از پرسپولیس ندارند و اگر هم قرار است طارمی جایی برود دوست داشتند به فوتبال اروپا برود ، حتی تیم های درجه دو. طارمی نیز مدتی قبل گفت که میخواهد به اروپا برود اما اکنون باید برای پسر طلایی پرسپولیس افسوس بخوریم چرا که وی با تیم القادسیه کویت توافق کرده است. بله، دلارهای اعراب یک بازیکن ایرانی دیگر را هم به طرف خود کشاند. جالب اینجاست که هر یک از بازیکنان ایرانی به محض پیوستن به تیم های عربی عنوان می کنند که این تیم سکوی پرتاب آنها به سمت اروپاست! اگر واقعا چنین بود باید شاهد این می شدیم که سالیانه بازیکنان عرب زیادی راهی تیم های اروپایی می شوند که البته این اتفاق سابقه نداشته است.

بر اساس گزارش فارس گویا دو باشگاه پرسپولیس و القادسیه بر سر انتقال طارمی به توافق رسیده اند اما هنوز چیزی قطعی نشده است. امکان دارد این انتقال انجام نشود اما برای اطمینان از این موضوع باید تا شنبه آینده صبر کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر