jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۲۳۲۲   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۰

جام جم ورزشی: پرونده بررسی تبانی در لیگ دسته یک وارد فاز تازه ای شده است.

پرونده تبانی در لیگ یک درحال بررسی

علی‌اکبر محمدزاده، در خصوص اینکه گفته می‌شود به علت تبانی در لیگ دسته اول دستور به توقف دیدار پلی‌آف لیگ برتر داده شده است گفت: ما پرونده تبانی لیگ دسته اول را مورد بررسی قرار داده‌ایم اما هنوز هیچ رای و یا دستور موقتی صادر نکرده‌ایم. دو، سه شکایت در این زمینه وجود دارد که آنها را بررسی می‌کنیم.

وی در خصوص اسناد و مدارک باشگاه نساجی و اینکه گفته می‌شود باشگاه مس به شخصی پول داده و او هم‌اکنون متواری است گفت: باشگاه نساجی اسناد و مدارک خود را به ما ارائه داده و بحث‌هایی هم در این خصوص وجود دارد که باشگاه مس پول هایی به شخصی داده است هرچند که کرمانی‌ها معتقدند این پول‌ها به خاطر مسائل فرهنگی و ترویج کتاب داده شده اما با توجه به مباحث خاصی که مطرح شده ما این مسئله پیگیری می‌کنیم.

رئیس کمیته اخلاق یادآور شد: حراست وزارت ورزش و حراست فدراسیون فوتبال این مسائل را دنبال می‌کنند و ما هم به صورت محرمانه موارد را مدنظر می‌گیریم. باید سعی کنیم مدارک و اسناد مستند پیدا کنیم و تحقیقات خود را ادامه خواهیم داد تا به نتیجه برسیم. اگر کشف شود که تبانی رخ داده طبق آیین‌نامه با تیم متخلف برخورد خواهد شد و آن تیم سقوط می‌کند اما اگر به این نتیجه برسیم که تخلف صورت گرفته اما تبانی نبوده مجازات دیگری را در نظر خواهیم گرفت.

محمدزاده در مورد اینکه گفته می‌شود شخصی به نام مسعود مزروعی از باشگاه سپاهان به تبریز رفته تا نتیجه اشتباه در این بازی اعلام کند و آیا کمیته اخلاق به این مسئله ورود خواهد کرد و یا خیر؟ گفت: تاکنون شکایتی در مورد این مسئله به کمیته اخلاق ارسال نشده است در هر حال روی اظهارات آن شخص هم خیلی نمی‌توان حساب کرد زیرا صحبت‌هایش مبهم است.

(قدس آنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها