jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۴۹۴۰ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۲

بیش از یک هفته از عرضه رسمی اپل واچ می‌گذارد و کاربرانی که اقدام به پیش‌خرید این ساعت هوشمند کرده بودند، حالا از آن روی مچ دست خود بهره می‌برند.

افتتاح فروشگاه اپلیکیشن‌های اپل واچ

پیش از عرضه این ساعت، پشتیبانی از نرم‌افزارهای اختصاصی و متنوع یکی از برگ‌های برنده‌ اپل واچ شمرده می‌شد. حال که عرضه این گجت پوشیدنی آغاز شده، اپل فروشگاهی برای اپلیکیشن‌های اختصاصی ساعت خود افتتاح کرده تا برگ برنده خود را حفظ کند.

اکنون حدود 3000 اپلیکیشن مختلف روی این فروشگاه قرار گرفته است. دارندگان دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آی.او.اس که نسخه 8.3 این سیستم‌عامل را نصب کرده‌اند، می‌توانند به‌صورت پیش‌فرض اپلیکیشن Apple Watch را روی دستگاه خود ‌ببینند و به فروشگاه اختصاصی آن نیز مراجعه کنند. اپلیکیشن‌های موجود در این فروشگاه دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله بازی، سلامت و تناسب اندام، مسافرت، اداری و خانواده دارد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر