jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۴۹۴۰ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۲

بیش از یک هفته از عرضه رسمی اپل واچ می‌گذارد و کاربرانی که اقدام به پیش‌خرید این ساعت هوشمند کرده بودند، حالا از آن روی مچ دست خود بهره می‌برند.

افتتاح فروشگاه اپلیکیشن‌های اپل واچ

پیش از عرضه این ساعت، پشتیبانی از نرم‌افزارهای اختصاصی و متنوع یکی از برگ‌های برنده‌ اپل واچ شمرده می‌شد. حال که عرضه این گجت پوشیدنی آغاز شده، اپل فروشگاهی برای اپلیکیشن‌های اختصاصی ساعت خود افتتاح کرده تا برگ برنده خود را حفظ کند.

اکنون حدود 3000 اپلیکیشن مختلف روی این فروشگاه قرار گرفته است. دارندگان دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آی.او.اس که نسخه 8.3 این سیستم‌عامل را نصب کرده‌اند، می‌توانند به‌صورت پیش‌فرض اپلیکیشن Apple Watch را روی دستگاه خود ‌ببینند و به فروشگاه اختصاصی آن نیز مراجعه کنند. اپلیکیشن‌های موجود در این فروشگاه دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله بازی، سلامت و تناسب اندام، مسافرت، اداری و خانواده دارد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر