jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۹۴۹۴۰ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۲

بیش از یک هفته از عرضه رسمی اپل واچ می‌گذارد و کاربرانی که اقدام به پیش‌خرید این ساعت هوشمند کرده بودند، حالا از آن روی مچ دست خود بهره می‌برند.

افتتاح فروشگاه اپلیکیشن‌های اپل واچ

پیش از عرضه این ساعت، پشتیبانی از نرم‌افزارهای اختصاصی و متنوع یکی از برگ‌های برنده‌ اپل واچ شمرده می‌شد. حال که عرضه این گجت پوشیدنی آغاز شده، اپل فروشگاهی برای اپلیکیشن‌های اختصاصی ساعت خود افتتاح کرده تا برگ برنده خود را حفظ کند.

اکنون حدود 3000 اپلیکیشن مختلف روی این فروشگاه قرار گرفته است. دارندگان دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آی.او.اس که نسخه 8.3 این سیستم‌عامل را نصب کرده‌اند، می‌توانند به‌صورت پیش‌فرض اپلیکیشن Apple Watch را روی دستگاه خود ‌ببینند و به فروشگاه اختصاصی آن نیز مراجعه کنند. اپلیکیشن‌های موجود در این فروشگاه دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله بازی، سلامت و تناسب اندام، مسافرت، اداری و خانواده دارد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر