jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۷۸۹۷۷۹   ۳۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۲

جام جم سرا- یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از حذف برخی ثروتمندان از دریافت یارانه نقدی فروردین ماه ۹۴ خبر داد.

آغاز حذف پولدار‌ها از دریافت یارانه نقدی

ایرج ندیمی با اشاره به موضوع حذف یارانه غیرنیازمندان اظهار داشت: بر اساس گزارشی که وزیر اقتصاد در این باره ارائه کرد، گفته شد که یارانه افراد با درآمد مکفی قطع شده و به خود آن‌ها نیز اطلاع داده شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه موضوع طبقه دهک و یا دسته‌بندی خاصی برای حذف ثروتمندان وجود ندارد، تصریح کرد: در این جلسه عنوان شد که بر اساس بانک‌های اطلاعاتی موجود اقدام به شناسایی و حذف ثروتمندان شده است.

به گفته این نماینده مجلس حذف افراد از یارانه نقدی فقط شامل ثروتمندان می‌شود و طبقات متوسط و فقیر را مد نظر قرار نخواهد داد.

وی تاکید کرد: دولت معتقد است در زمینه حذف غیر نیازمندان و ثروتمندان در جهت اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای شدن آن اقدام نخواهد کرد.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که حدود ۱۰ میلیون نفر از غیر نیازمندان در حال حذف از دریافت یارانه نقدی هستند، همچنین قانون بودجه سال ۹۴، دولت را موظف کرده است تا یارانه ثروتمندان را حذف کند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها