jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۸۷۲۱۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پسر شانزده ساله‌ای که در پی درگیری خیابانی در یکی از محله‌های شهرستان سمنان با دوست قدیمی‌اش، او را با ضربه چاقو کشته و گریخته بود، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 18 نوزدهم فروردین امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از زخمی شدن پسر هفده ساله‌ای در یکی از محله‌های شهرستان سمنان خبر داد. ماموران با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند پسر نوجوان غرق در خون کف خیابان افتاده است. او به بیمارستان منتقل شد، اما به دلیل شدت خونریزی فوت کرد. با گزارش وقوع این جنایت به بازپرس کشیک قتل دادسرا، جسد پسر نوجوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد متهم به قتل فراری پسر شانزده ساله بوده که پس از درگیری با مقتول از محل حادثه گریخته است. کارآگاهان با شناسایی عامل جنایت، جستجو برای یافتن وی را آغاز کردند تا این که ساعاتی بعد او را در حال فرار در یکی از محله‌های شهر شناسایی کردند. متهم به قتل بازداشت و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجویی به قتل دوستش اعتراف کرد.

متهم درباره انگیزه‌اش از این جنایت گفت: من و مقتول پیش از این با هم دوست بودیم، اما به دلیل اختلاف‌هایی که با هم پیدا کردیم، ارتباطمان قطع شد. هر دو همچنان از یکدیگر کینه به دل داشتیم. روز حادثه او را در خیابان دیدم و دوباره با هم دعوا کردیم. پس از بالا گرفتن درگیریمان و ناسزاگویی به یکدیگر، من با چاقویی که همراه داشتم ضربه‌ای به پسر هفده ساله زدم که او زخمی شد و من هم از ترس فرار کردم. پس از دستگیری متوجه مرگ او شدم.

سرهنگ داوود رسولی‌فر، رئیس پلیس آگاهی استان سمنان در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم روز گذشته او صحنه جنایت را بازسازی کرد. با صدور قرار قانونی برای متهم نوجوان، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر