jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۸۳۵۹۶ ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۵

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح:

گزینه نظامی آمریکایی ها پوسیده شده است

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به سخنان وزیر دفاع آمریکا، گفت: گزینه نظامی آمریکایی ها مدت زمان زیادی می باشد که دچار پوسیدگی شده است.

گزینه نظامی آمریکایی ها پوسیده شده است

سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری گفت: بعضی از مقام های آمریکایی فکر می کنند گزینه نظامی صرفا در اختیار آنهاست که در این خصوص سخت در اشتباه هستند.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: اکنون گزینه های زیادی در اختیار ایران است که در چارچوب منافع ملی خود و مستضعفان جهان از آن استفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر آمریکا در هر جنگی که در منطقه وارد شده با شکست بدرقه شده است، تصریح کرد: از نظر ما، آمریکا همچنان بی اعتمادترین حکومت جهان است.

اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا در مصاحبه با شبکه ان بی سی در پاسخ به پرسشی درباره مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 مدعی شد که «اگر مذاکرات به توافق خوب منجر نشود، گزینه نظامی قطعا روی میز باقی خواهد ماند».

این درحالیست که تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران از روز چهارشنبه پنجم فروردین ماه در حال مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 در لوزان سوئیس می باشد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر