jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۸۳۵۹۶   ۱۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۵

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح:

گزینه نظامی آمریکایی ها پوسیده شده است

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به سخنان وزیر دفاع آمریکا، گفت: گزینه نظامی آمریکایی ها مدت زمان زیادی می باشد که دچار پوسیدگی شده است.

گزینه نظامی آمریکایی ها پوسیده شده است

سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری گفت: بعضی از مقام های آمریکایی فکر می کنند گزینه نظامی صرفا در اختیار آنهاست که در این خصوص سخت در اشتباه هستند.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: اکنون گزینه های زیادی در اختیار ایران است که در چارچوب منافع ملی خود و مستضعفان جهان از آن استفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر آمریکا در هر جنگی که در منطقه وارد شده با شکست بدرقه شده است، تصریح کرد: از نظر ما، آمریکا همچنان بی اعتمادترین حکومت جهان است.

اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا در مصاحبه با شبکه ان بی سی در پاسخ به پرسشی درباره مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 مدعی شد که «اگر مذاکرات به توافق خوب منجر نشود، گزینه نظامی قطعا روی میز باقی خواهد ماند».

این درحالیست که تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران از روز چهارشنبه پنجم فروردین ماه در حال مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 در لوزان سوئیس می باشد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر