jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۳۴۱۵ ۱۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۲۰

تا امروز اگر می‌خواستید از ویژگی تماس صوتی واتس اپ در اندروید استفاده کنید، حتما باید تماسی را از فردی که این ویژگی فعال شده را در اختیار دارد، دریافت می‌کردید. اما در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن پیام رسان، این محدودیت برداشته شده و به راحتی می‌توان تماس صوتی برقرار کرد.

تماس صوتی واتس‌اپ به اندروید آمد

به گزارش جام جم کلیک: همانطور که در اسکرین شات زیر مشاهده می‌کنید، به جای اینکه تنها دو تب Chats و Contacts دیده شود، تب جدیدی به نام "Calls" اضافه شده است. حال در این تب، کاربران می‌توانند با تپ بر روی آیکون تماسی که در گوشه سمت راست صفحه دیده می‌شود، تماسی را با دوستان درون اپلیکیشن واتس ‌اپ برقرار کنند.

در بروزرسانی جدیدی که واتس‌اپ برای اپلیکیشن خود ارسال کرده، دیگر نیاز نیست منتظر تماس از فردی باشید که هم‌اکنون ویژگی تماس صوتی را فعال دارد و حال شبیه به اپلیکیشن وایبر، به‌راحتی قادر به تماس خواهید بود.

این ویژگی هنوز برای نسخه‌های معمولی iOS فعال نشده و اگر بخواهید از قابلیت تماس صوتی واتس‌اپ استفاده کنید، باید آیفون شما جیلبریک شده باشد. به احتمال فراوان تا چند هفته دیگر ویژگی کاربردی تماس صوتی با واتس‌اپ برای دارندگان دستگاه‌های iOS نیز فراهم خواهد شد.

مبنع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر