jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۸۳۱۷۱   ۰۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۷:۱۶

آزمایش جی‌فلکس ۲ ال‌جی در برابر سقوط، افتادن در آب، زیر خودرو و در برابر گلوله کالیبر ۵۰

ویدئوی آزمایش جی‌فلکس 2 ال‌جی در بدترین حوادث

تولید ویدئوهای تصویر آهسته از انجام آزمایشات مختلف بر روی دستگاه‌های الکترونیکی چیز چندان عجیبی نیست. با جستجویی کوتاه در اینترنت می‌توانید این ویدئوها را برای اکثر دستگاه‌های الکترونیکی محبوب به ویژه گوشی‌های هوشمند بیابید.

ویدئوی آزمایش جی‌فلکس 2 ال‌جی در بدترین حوادث

به گزارش جام جم کلیک: در تازه‌ترین مورد از این ویدئوها، جی‌فلکس ۲ ال‌جی تحت آزمایشاتی مختلف قرارگرفته است. این گوشی هوشمند در ویدئوهای زیر تحت آزمایشات سقوط، افتادن در آب و حتی شیلک گلوله به سمت آن قرار گرفته است.

ال‌جی جی‌فلکس ۲ از شاسی منعطف و خمیده برخوردار بوده که نگه‌داشتن آن در دست را ساده‌تر و شکسته‌شدن آن را دشوارتر خواهد کرد. از سوی دیگر با توجه به قابلیت ترمیم خودکار، ایجاد خش بر روی آن با احتمال کمتری انجام خواهد شد.

این دستگاه هوشمند، اولین گوشی مجهز به پردازنده ۶۴ بینی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ کوالکام بوده و از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار لیزری بهره می‌برد. حافظه قابل ارتقا از طریق بهره‌گیری از مموری کارت نیز از دیگر قابلیت‌های این گوشی هوشمند است.

آنچه مسلم است افتادن گوشی در آب و یا عبور خودرو و یا اجسام سنگین از روی آن در زندگی روزمره چندان بعید نیست اما شلیک با یک اسلحه مجهز به گلوله کالیبر ۵۰ کمی بعید به نظر می‌رسد.

منبع: فارنت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر