jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۸۲۲۲۶   ۲۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم سرا- تا یک هفته پیش فقط از قالی‌ها و پتوهای شسته شده و آویزان از پشت بام‌ها می‌شد فهمید که عید در راه است؛ تا چند روز پیش از همهمه و شلوغی خیابان‌ها و تکاپوی آدم‌ها هم نزدیک شدن عید و بهار را می‌توانستی احساس کنی...

آخرین امید دستفروشان [مجموعه عکس]

اما اکنون در آخرین روز از سال ۱۳۹۳ و آغاز سالی دیگر، همه چیز رنگ بهار و عید به خود گرفته است و در این میان تنها دستفروشانند که آخرین امیدشان در آخرین روز اسفند پهن کردن بساط و چشم دوختن به تک و توک مردمانی است که احتمالا از غافله خرید باز مانده‌اند!
امروز که بگذرد داد زدن‌ها و تبلیغ جنس کردن‌ها و بدو بیا حراجش کردم‌ها هم پشت سال کهنه می‌ماند و سال ۱۳۹۴ برای آن‌ها هم آغاز می‌شود.

(عکس: حسین کزازی/خبرگزاری ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر