jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۸۸۲۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

معاون سازمان محیط زیست گفت: امروز برای تصمیم گیری در مورد خروج وانت پیکان از چرخه تولید در تبریز جلسه ای برگزار می شود که به احتمال زیاد این خودرو از چرخه تولید خارج می‌شود.

وانت پیکان هم به موزه می‌رود

دکتر سعید متصدی با بیان این مطلب افزود: یکی از مواردی که سازمان محیط زیست پیگیری می کند مطابقت تولیدات خودروسازان با استانداردهای یورو ۴ است.

به گفته وی پیگپری استاندارد یورو ۴ برای خودروها یکی از مواردی است که سازمان محیط زیست در بخش معاونت انسانی با جدیت پیگیری می کند.

معاون انسانی سازمان محیط زیست تصریح کرد: هنوز برخی از خودروها در داخل کشور به استاندارد یورو ۴ نرسیده اند و برخی از خودروها نمی توانند به این استاندارد دست یابند لذا سازمان محیط زیست جلساتی با خودروسازان به ویژه ایران خودرو برای خروج این خودروها از چرخه تولید برگزار می کند.

متصدی تصریح کرد: وانت پیکان یکی از این خودروها است که نمی تواند به استاندارد یورو ۴ دست یابد بنابراین در جلسه ای که امروز برگزار می شود برای خروج این خودرو از چرخه تولید تصمیم گیری نهایی می شود. ( مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر