jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۷۶۷۳۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۱

با ساخت خط‌کشی هوشمند توسط دو طراح چینی‌ به نام هایPark Chan-ju و Lee Hwa-yeon ، بهترین راه حل برای خط کشیدن فراهم گردیده است.

خط کش هوشمند برای درس و مشق شما

جام جم کلیک: اگر کمی‌ به گذشته برگردیم، خاطرات تلخ و شیرین مدرسه و مشق نوشتن و یا نقاشی‌ کردن را به یاد می‌آوریم. حتماً خاطرتان هم هست که خانم معلم شما را موظف می کرد تا همیشه دفاتر خود را خط‌کشی کنید و پاکیزه نگاه دارید، حال بماند که گاهی اوقات خط کش از دست در می رفت و خط کج کشیده می شد.

با ساخت خط‌کشی هوشمند توسط دو طراح چینی‌ به نام هایPark Chan-ju و Lee Hwa-yeon ، بهترین راه حل برای خط کشیدن فراهم گردیده است. با توجه به نوع طراحی و قابلیت این خط کش، استفاده در زمینه طراحی نقشه های صنعتی نیز میسر می گردد. حتما می‌دانید برای کشیدن یک نقشه صنعتی با دست از خط کش T استفاده می‌کنند که حمل و جابجائی آن دست و پاگیر است، ‌اما با استفاده از از این خط کش چند سانتی همه مشکلات گذشته حل می شود.

اگر به سیستم چرخ‌های یک تانک دقت کرده باشد، این خط کش دقیقاً همانگونه عمل می‌کند، با این تفاوت که نوار به کار گرفته شده بر روی غلتک‌ها مثل نمایشگر دیجیتال عمل می‌کند و هرچقدر آن را به طرف جلو هدایت کنید اعداد بر روی آن تغییر می‌کنند و به آسانی‌ هر تعداد خط و به هر اندازه‌ای که مورد نظرتان باشد، می توانید بکشید.

با توجه به اینکه خط‌کش دیجیتالی، هوشمند است قابلیت های دیگری به این خط‌کش اضافه گردیده است، مثلاً می توانید مقیاس اندازه گیری را عوض کنید (سانتی متر ، اینچ و . . .) و یا از قابلیت ماشین حساب بودن این خط کش استفاده کنید.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر