Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۰۹۲ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۲:۰۵

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو شباهت بسیار زیادی با فرگوسن دارد. تیم او زیبا بازی می کند و علاوه بر آن خود مورینیو نسبت به داوران بسیار پرخاشگر و معترض است.

تغییر چهره جالب آقای خاص +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، خوزه مورینیو که پرچم دار اعتراض به نحوه قضاوت داوران در لیگ برتر انگلیس است احتمالا به خاطر اظهارات اخیرش درباره عملکرد بد داوران از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس با جریمه ای سنگین مواجه خواهد شد. خوزه مورینیو مدل جدیدتر و به روز تر سر آلکس فرگوسن سرمربی اسبق و پرافتخار منچستریونایتد معرفی می شود، هر چند مورینیو و فرگوسن در زمان مربی گری شان ارتباط چندان خوبی با یکدیگر نداشتند اما دلیل نمی شود که شباهتی هم با هم نداشته باشند. آنها هر دو دشمن داوران هستند، تیم هایشان هیجان انگیز بازی می کنند و حتی گاهی اوقات رفتارشان هم مثل هم می شود. البته فرگوسن دو سال است که برای همیشه خود را از مربی گری بازنشسته کرده است.

روند تکامل مورینیو به سمت فرگوسن شدن را در عکس زیر می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر