jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۷۷۳۳۱۹   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۷

جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار امروز ‌یکشنبه منتشر شد که بر این اساس نرخ دلار آزاد برای فروش ۳۴۱۲ تومان شد.

جدول قیمت سکه و ارز منتشر شد

نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه در بازار ۹۷۷ هزارتومان، طرح قدیم ۹۷۱ هزارتومان، نیم سکه ۴۹۴ هزارتومان، ربع سکه ۲۷۲ هزارتومان و سکه گرمی ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.

همچنین نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی حدود ۹۹ هزار و ۲۸۸ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۰۵ دلار است.

در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۳۴۱۲ تومان، هر یورو را ۳۹۱۱ تومان، هر پوند را ۵۲۶۷ تومان و هر درهم امارات را ۹۳۵ تومان اعلام کردند.

جدول قیمت سکه و ارز در یکشنبه

(قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه قیمت بازار
سکه‌ تمام‌ طرح‌ جدید ۹۷۷۰۰۰
سکه‌ تمام‌ طرح‌ قدیم ۹۷۱۰۰۰
نیم سکه ۴۹۴۰۰۰
ربع سکه ۲۷۲۰۰۰
گرمی ۱۷۳۵۰۰
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۹۲۸۸
نوع ارز
دلار ۳۴۱۲
یورو ۹۳۱۱
پوند ۵۲۶۷
درهم ۹۳۵

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر