jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۱۵۱۹   ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

تغییرات بزرگ در باشگاه کهکشانی

مرد ایتالیایی می رود ، مرد آلمانی می آید

جام جم ورزشی: گویا تغییرات بزرگی در رئال مادرید در راه است.

مرد ایتالیایی می رود ، مرد آلمانی می آید

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم کهکشانی اسپانیایی ها فصل 2014-2013 را با مربی ایتالیایی خود یعنی کارلو آنچلوتی با یک مقام قهرمانی در اروپا و یک قهرمانی در کوپا دل ری اسپانیا به پایان برد و در این فصل نیز همچنان صدرنشین لالیگاست. آنچلوتی در مدت حضور خود در این باشگاه بسیار خوب نتیجه گرفته است اما با تمام این اوصاف احتمال جدایی وی از این باشگاه می رود. قرارداد کارلو آنچلوتی سال 2016 با رئال مادرید به اتمام می رسد این در حالی است که قرارداد یواخیم لو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان که این تیم را قهرمان جام جهانی کرد نیز همان موقع تمام می شود. بر اساس گزارش مارکا سران رئال مادرید علاقه زیادی به لو دارند و بعید نیست در صورت اتمام قرارداد آنچلوتی ، یوآخیم لو جانشین او شود.

یوآخیم لو در سالی که گذشت عنوان برترین مربی جهان را از آن خود کرد و کارلو آنچلوتی در رتبه دوم برترین ها قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها