jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۶۹۸۹۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۱

کافی است دو یا سه گجت هوشمند مانند تلفن‌همراه، لپ‌تاپ و تبلت داشته باشید تا سروکله زدن با سیم‌های آنها به یکی از بزرگ‌ترین معضلات شما تبدیل شود.

اینتل رایانه‌های آینده را بی‌سیم می‌کند

با وجود پیشرفت روزافزون فناوری و ارائه خدمات بی‌سیم از طرف شرکت‌های مختلف، هنوز هم بیشتر ما برای انجام کارهای روزانه از طریق ابزارهای دیجیتال به کابل‌های اتصال‌دهنده محتاج هستیم و این کار را برای کاربران بسیار سخت می‌کند.

اما شرکت اینتل با عرضه آخرین پردازنده خود با نام ‌Core vPro مدعی شده بسیاری از کابل‌های اتصال‌دهنده رایانه‌ها را حذف خواهد کرد و کاربران با سیم‌های کمتری سروکار خواهند داشت. این پردازنده اینتل که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و با عملکرد سریع و مصرف پایین در نوع خود بی‌رقیب به حساب می‌آید، به سازندگان رایانه‌ها و لپ‌تاپ‌ها این امکان را می‌دهد بدون احتیاج به هیچ سیمی ابزارهای جانبی مانند کیبورد، ماوس و پرینتر را به رایانه منتقل کنند. همچنین به‌وسیله این پردازنده، گجت‌های هوشمند می‌توانند براحتی با یکدیگر یا صفحه‌های نمایش و ویدئو پروژکتورها ارتباط برقرار کنند. اینتل امیدوار است این محصول جدید بتواند امکان ساخت رایانه‌های بی‌سیم را برای سازندگان محصولات دیجیتال فراهم کند.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر