هفته بارانی در تهران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، وضعیت آب و هوای کشور در سه روز آینده را تشریح کرد.
کد خبر: ۷۶۷۷۵۷
هفته بارانی در تهران

احد وظیفه در گفت‌و گو با ایسنا، افزود: براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز در برخی مناطق جنوب شرق کشور افزایش ابر، وزش باد و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق رخ خواهد داد و در سایر مناطق کشور طی دو روز آینده جو آرام خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش دما در سواحل دریای خزر در روز یکشنبه گفت: در برخی مناطق سواحل غربی خزر و استان اردبیل وزش باد جنوبی نسبتأ شدید پیش بینی می‌شود. همچنین در این روز نوار غربی کشور، دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس و البرز مرکزی، افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و از اوایل روز دوشنبه سامانه بارشی مرکز و شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی با تاکید بر این که در روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش‌ها اکثر نقاط کشور را در بر خواهد گرفت، گفت: امروز بخش‌های مرکزی و در روز یکشنبه غرب خلیج فارس مواج خواهد بود.

مدیرکل پبش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران، اظهار کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز شنبه صاف، با غبار صبحگاهی و در اواخر وقت افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و حداقل و حداکثر دما در این روز 5 و 14درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین در روز یکشنبه نیز آسمان پایتخت نیمه ابری و در پاره‌ای نقاط افزایش ابر و بارش باران و برف گاهی وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز 8 و 16درجه خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها