jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۶۷۶۳۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۰

کارشناسان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نیروهای پلیس فتا در نشستی که اواخر دی برگزار شد، راهکارهای تازه‌ای برای شناسایی و برخورد با سایت‌های توزیع‌کننده‌ بازی‌های رایانه‌ای ارائه کردند.

برخورد با توزیع‌کننده‌های غیرمجاز بازی

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این نشست که با هدف ایجاد تعامل بین دو سازمان در نظر گرفته شده بود با حضور سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتای ناجا، مهندس ذبیح‌الله فیض‌آبادی، مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حسن کریمی قدوسی، قائم مقام بنیاد و خسرو کردمیهن، رئیس ستاد مبارزه با بازی‌های رایانه‌ای فاقد مجوز برگزار شد.

از دستاوردهای اشاره شده‌ این نشست می‌توان به ایجاد ارتباط نزدیک‌تر بین دو سازمان و ارائه‌ راهکارهای جدید برای شناسایی و برخورد با سایت‌های توزیع و تبلیغ بازی‌های رایانه‌ای که از قوانین منظور شده‌ سازمان تبعیت نمی‌کنند، اشاره کرد. در آینده قرار است ملاقات‌های دیگری بین نمایندگان دو سازمان در رابطه با سایت‌های مرتبط صورت بگیرد.

انتقادهای سازنده‌ بازی ایرانی جنون سیاه

سازنده‌ بازی جنون سیاه خواستار تغییر نگرش‌ها نسبت به صنعت گیم شد و گفت که در این صورت است که این صنعت در ایران به سودآوری تجاری می‌رسد و برای کشور ارزآوری خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هادی جعفری منفرد بر لزوم برگزاری جلسات میان اعضای کمیسیون‌های مختلف مجلس و بازیسازان تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد جامعه باید براساس تحقق فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب تلاش کنیم و به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برویم. ما مسئولیم راهکارهای جدید درآمدزایی برای کشور را که دانش‌بنیان و مبتنی بر نیروی انسانی هستند، بیابیم.

وی افزود: اصلی‌ترین مشکل صنعت گیم این است که از همیاری و تعامل نهادهای ذی‌ربط برای تخصیص اعتبار مناسب برخوردار نیست.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر