jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۶۴۵۲۶   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۵

جام جم ورزشی: قهرمان ووشوی جهان شاید اولین رزمی کار زن ایرانی باشد که به تیم های چینی می رود.

الهه منصوریان لژیونر می شود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، احتمال لژیونر شدن قهرمان ووشوی جهان یعنی الهه منصوریان خبری بود که روز گذشته در رسانه های مختلف بازتاب یافت. بر اساس این خبر پانگ سرمربی سابق و چینی تیم ملی ووشوی بانوان که هم اکنون هدایت یک تیم درلیگ برتر ووشوی بانوان چین را بر عهده دارد از الهه منصوریان شاگرد سابق خود در تیم ملی بانوان ایران درخواست کرده برای پیوستن به تیم او و حضور در لیگ چین به این کشور برود. در حالی که بسیاری از لژیونر شدن منصوریان صحبت می کنند دو موضوع مهم را باید در نظر داشت. نخست اینکه در لیگ ووشوی زنان چین حجاب مجاز نیست و به همین دلیل موضوع پیچیده به نظر می رسد. اگر مسئولان باشگاهی که منصوریان را می خواهند در این رابطه رایزنی های لازم را انجام بدهند آنگاه می توان درباره لژیونر شدن این دختر قهرمان صحبت کرد. مشکل دوم مبلغ قرارداد است و به نظر نمی آید منصوریان در چین پولی بابت مبارزه هایش بگیرد که اکنون در ایران می گیرد. شاید این دو موضوع بسیار مهم موضوع لژیونر شدن منصوریان را قبل از بازتاب این خبر در رسانه های ایرانی منتفی کرده باشد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر