jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۴۴۸۳   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۰

چند عدد از این دوربین را می‌توان در مکان‌های مختلفی از خانه نصب کرد تا به‌ محض تشخیص صدا یا ورود فرد ناشناس، این گجت تصویر مربوط به او را روی تلفن‌همراه برای صاحبخانه استریم کند.

نظارت بر خانه از راه دور

یکی از پیام‌های مهم نمایشگاه CES امسال اهمیت جدی خانه‌های هوشمند بود و Oco یکی از محصولاتی است که با این محوریت معرفی شد.

چند عدد از این دوربین را می‌توان در مکان‌های مختلفی از خانه نصب کرد تا به‌ محض تشخیص صدا یا ورود فرد ناشناس، این گجت تصویر مربوط به او را روی تلفن‌همراه برای صاحبخانه استریم کند. کاربر می‌تواند از هر جای دنیا، خانه‌اش را زیر نظر داشته باشد و همچون بی‌سیم با افراد داخل خانه صحبت کند. کیفیت استریم 720 پیکسل با زاویه دید 120 درجه‌ای از ویژگی‌های این دوربین است.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر