jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۳۶۲۸   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۳

جام جم ورزشی: بازیکن تیم ملی فوتبال عراق گفت: ایران پس از شکست مقابل عراق به دنبال بهانه‌ای رفت و نباید این کار را می‌کرد.

عبدالزهرا: من هرگز دوپینگ نکرده‌ام

داستان دوپینگ علا عبدالزهرا در تیم فوتبال تراکتورسازی آنقدر پیچیده شد که داستانش به سرنوشت دیدار تیم های ملی ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم گره خورد. پس از اینکه تیم ملی ایران در این مرحله مقابل عراق شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت، به یک باره مقامات فوتبال ایران علیه علا عبدالزهرا شکایت کردند و مدعی شدند که این بازیکن به دلیل دوپینگ در لیگ برتر ایران محروم بوده و نباید مقابل ایران بازی می کرد. کمیته انضباطی AFC برای رسیدگی به این شکایت تشکیل جلسه داد و پس از بررسی های نهایی، رای به سود عراق صادر شد وایران به صورت رسمی با جام خداحافظی کرده و ملی پوشان کشورمان استرالیا را به مقصد کشورمان ترک کردند. علا عبدالزهرا پس از صدور رای نهایی کمیته انضباطی AFC به طور کلی بحث دوپینگی بودنش را نفی کرد و گفت: در پایان بازی ایران و عراق و بعد از شکست حریف اصلا نباید چنین مباحثی مطرح می شد. من از زمانی که فوتبال بازی کرده‌ام، تا به حال با چنین مسئله‌ای روبه‌رو نبوده‌ام. وی ادامه داد: من هرگز نوشیدنی یا داروی غیر مجازی مصرف نکرده‌ام و هر زمان اگر نیازی به داروی خاصی داشته باشم از دکتر تیم سوال می کنم. بازیکن ملی پوش عراق تاکید کرد: به نظر من تیم ایران می توانست بهتر از این رفتار کند. اگر تیمی نمی تواند در زمین مسابقه پیروز شود، پس نباید به دنبال پیدا کردن یک بهانه باشد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر