jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۲۴۶۵   ۰۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۶

ظاهرا سامسونگ در آزمایش‌ها از اسنپ دراگون 810 راضی نبوده است

پردازنده‌های ویژه سامسونگ برای گلکسی اس 6

شرکت سامسونگ که در آزمایش‌های خود برای مدل گلکسی اس 6 با مشکلاتی درباره پردازنده اسنپ دراگون 810 روبرو شده است تصمیم به جایگزینی این پردازنده با پردازنده‌های Exynos دارد.

پردازنده‌های ویژه سامسونگ برای گلکسی اس 6

جام جم کلیک: شرکت سامسونگ آماده است تا دوران بحرانی سال 2014 را پشت سر بگذارد و برای بازگشت به دوران اوج برنامه‌هایی ویژه را تدارک دیده است که یکی از مهم‌ترین موارد این برنامه‌ها به تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 6 باز می‌گردد که قرار است تا پرچمدار نسل جدیدی از محصولات این شرکت باشد.

در این میان مسئولان این شرکت در حال تلاش هستند تا این محصول را به‌صورت کاملا بدون نقص به بازار عرضه کنند و برای همین نیز برای هریک از قطعات این محصول شاهد آزمایش‌های متعددی هستیم. در این میان گفته می‌شد که پردازنده این تلفن همراه هوشمند را شرکت کوالکام تامین خواهد کرد و پردازنده اسنپ دراگون 810 قرار است تا توان پردازشی این محصول را تامین کند ولی سامسونگ در آزمایش‌های این تلفن همراه هوشمند با پردازنده یاد شده با مشکلاتی روبرو شده است که به‌نظر می‌رسد موجب تغییر هسته پردازشی گلکسی اس 6 خواهد شد.

در آزمایش‌های انجام شده مشکل حرارت این پردازنده برای دستگاه دردسرساز بود و این پردازنده حرارت بسیار بالایی را تولید می‌کرد که این حرارت به عملکرد دستگاه آسیب می‌زد و مسئولان سامسونگ نیز برای رفع این موضوع قصد دارند تا از پردازنده‌های سری Exynos بر روی این تلفن همراه هوشمند استفاده کنند.

این امر از بسیاری از جهات برای سامسونگ مفید خواهد بود زیرا این پردازنده‌ها از شرکتی می‌آیند که متعلق به سامسونگ است و به این ترتیب این پردازنده می‌تواند سامسونگ را در این زمینه مستقل کند. پیش از این نیز پردازنده‌هایی از این سری بر روی تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ وجود داشتند ولی در طول چند مدل اصلی قبلی تمامی دستگاه‌ها از پردازنده‌های کوالکام بهره‌ می‌بردند.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها