jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۶۰۰۷۲ ۲۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۱

سعید نعمت‌الله پس از پایان نگارش سریال «میکائیل» قصد دارد تا نگارش سریال «اسد» را آغاز کند.

نعمت الله پس از «میکائیل» به سراغ «اسد» می‌رود

سعید نعمت الله نویسنده سریال هایی چون «زیرهشت»، «مدینه»، «دیوار»، «رستگاران» و ... متنی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است که در آن متن از ساخت سریال جدید خود به نام «اسد» خبر داد.

متن این نوشته به شرح زیر است:
«میکائیل مثل یک شام سبک و دلنشین بود. عین خود سیروس دلنشین، عین الهام غفوری که دوست سخاوتمند پروژه هاشه.

دلنشین عین تصویر و صدا و گریم و صحنه و خدمات و تولید و بدرلو!

با بهترین احساس ممکن آخرین شب صحنه «میکائیل» رو پشت سر گذاشتم تا بعد از سال‌ها تردید و این دست و اون دست کردن، وارد چالش جدیدی در زندگی کاری‌ام شده و طرح قدیمی به نام «اسد» رو بنویسم و بسازم.

یا رب نظر تو برنگردد.

تمام شد.» (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر