jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۸۰۸۴   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۵۰

اخیرا یک وب‌سایت ساخته شده است که تجربه کار با اپل واچ را برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی DemoAppleWatch.com وارد دنیای اپل واچ شوید و با 15 اپلیکیشنی که در حال حاضر بر روی نسخه وب‌سایت آن قرار دارد، کار کنید.

یک اپل واچ رایگان اما آنلاین داشته باشید

به گزارش جام جم کلیک: اما اگر همچنان منتظر این محصول هستید تا بر روی مچ دست خود با آن کار کنید اما موفق نشده‌اید، بهتر است همراه ما باشید تا یک تجربه مجازی از آن داشته باشیم. اخیرا یک وب‌سایت ساخته شده است که تجربه کار با اپل واچ را برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی DemoAppleWatch.com وارد دنیای اپل واچ شوید و با 15 اپلیکیشنی که در حال حاضر بر روی نسخه وب‌سایت آن قرار دارد، کار کنید.

نسخه مجازی اگرچه تجربه اصلی کار با اپل واچ را تداعی نمی‌کند اما می‌تواند یک پیش نمایش از آنچه که باید انتظارش را بکشیم، باشد. شما در این سایت می‌توانید شیوه نمایش هشدار‌ها و… را نیز مشاهده کنید و یا اینکه لوگوی اپلیکیشن خود را به آن اضافه کنید تا از شیوه قرارگیری اطلاع یابید.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها