jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۵۸۰۸۴   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۵۰

اخیرا یک وب‌سایت ساخته شده است که تجربه کار با اپل واچ را برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی DemoAppleWatch.com وارد دنیای اپل واچ شوید و با 15 اپلیکیشنی که در حال حاضر بر روی نسخه وب‌سایت آن قرار دارد، کار کنید.

یک اپل واچ رایگان اما آنلاین داشته باشید

به گزارش جام جم کلیک: اما اگر همچنان منتظر این محصول هستید تا بر روی مچ دست خود با آن کار کنید اما موفق نشده‌اید، بهتر است همراه ما باشید تا یک تجربه مجازی از آن داشته باشیم. اخیرا یک وب‌سایت ساخته شده است که تجربه کار با اپل واچ را برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی DemoAppleWatch.com وارد دنیای اپل واچ شوید و با 15 اپلیکیشنی که در حال حاضر بر روی نسخه وب‌سایت آن قرار دارد، کار کنید.

نسخه مجازی اگرچه تجربه اصلی کار با اپل واچ را تداعی نمی‌کند اما می‌تواند یک پیش نمایش از آنچه که باید انتظارش را بکشیم، باشد. شما در این سایت می‌توانید شیوه نمایش هشدار‌ها و… را نیز مشاهده کنید و یا اینکه لوگوی اپلیکیشن خود را به آن اضافه کنید تا از شیوه قرارگیری اطلاع یابید.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها