jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۵۵۰۵۶   ۱۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۲

این قاب‌محافظ که مخصوص آیفون6 ساخته شده، روی خود دیودهای مادون قرمز دارد و می‌تواند در تاریکی مطلق تا فاصله 9 متری اشیا را برای عکسبرداری با تلفن روشن کند.

قابی برای عکسبرداری در شب

زمانی قاب‌های تلفن‌همراه فقط یک محافظ بود، اما اکنون قاب‌هایی ساخته می‌شود که یک قابلیت خاص به تلفن اضافه می‌کند، درست مانند قابی که در تصویر می‌بینید. این قاب‌محافظ که مخصوص آیفون6 ساخته شده، روی خود دیودهای مادون قرمز دارد و می‌تواند در تاریکی مطلق تا فاصله 9 متری اشیا را برای عکسبرداری با تلفن روشن کند. جالب این که این قاب باتری، دوربین و حافظه جداگانه دارد و می‌توان بعد از جدا کردن آن از تلفن، با اتصال به وای ـ فای از راه‌دور نیز در تاریکی عکس گرفت.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر