jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۹۶   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۰

جام جم ورزشی: وقتی پای شهرت در میان باشد رفتارهای ناپسندی مثل گاز گرفتن هم می تواند درآمد زایی کند!

پولسازترین "گاز" تاریخ! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در جام جهانی 2014 برزیل در دیدار مرحله گروهی ایتالیا و اروگوئه اتفاقی افتاد که در تاریخ جام جهانی ثبت شد. لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه که آن زمان هنوز از لیورپول به بارسلونا نرفته بود شانه جورجیو کیه لینی مدافع تیم ملی ایتالیا را بدون هیچ دلیلی گاز گرفت. این گاز عواقب سنگینی برای سوارز داشت چرا که باعث شد وی با محرومیت سنگینی از فوتبال بازی کردن و همراهی تیم ملی اروگوئه روبرو شود.

اما آن گاز به همین زودی فراموش نمی شود. گاز تاریخی سوارز از شانه کیه لینی بعدها به شکل مجسمه های نمادین درآمد و اتفاقا خیلی خوب هم فروش رفت. بازار دندان مصنوعی سوارز و پوسترهای این بازیکن که در آن دندان هایش خیلی برجسته شده بودند نیز داغ داغ شد. کتاب زندگی نامه سوارز نیز با کمک ماکت های دندان مصنوعی نیز فروش بیشتری در بازار داشت. سوارز پر سر و صداترین حرکت غیر ورزشی و ناجوانمردانه سال 2014 را داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر