jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۷۵۲۸۱۵   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۸

رقم باورنکردنی 10 گیگابیت بر ثانیه برای هر اینترنت‌باز آمریکایی در تابستان 2015

سرعت اینترنت خانگی در امریکا: 10 گیگابیت بر ثانیه

۵

خبر سرعت یک گیگابیت اینترنت خانگی در سال 2014 برای همگان شوک برانگیز بود ولی حالا با شنیدن خبر اینترنت خانگی 10 گیگابیت، کاربران اینترنت یک گیگابیتی احساس دایال آپ بودن را تجربه می‌کنند!

سرعت اینترنت خانگی در امریکا: 10 گیگابیت بر ثانیه

به گزارش جام جم کلیک: خبر سرعت یک گیگابیت اینترنت خانگی در سال 2014 برای همگان شوک برانگیز بود ولی حالا با شنیدن خبر اینترنت خانگی 10 گیگابیت، کاربران اینترنت یک گیگابیتی احساس دایال آپ بودن را تجربه می‌کنند!

قرار است 30 هزار کاربر خانگی در مینه‌سوتا در تابستان 2015 مجهز به اینترنتی با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه شوند (فقط جهت مقایسه باید گفته شود در حال حاضر کاربران خانگی ایرانی 128 کیلوبیت بر ثانیه سرعت دارند)

در حال حاضر بالاترین سرعت خانگی در مینه‌سوتا 45 مگابیت بر ثانیه است که بدین ترتیب ، سرعت 400 برابر خواهد شد و البته کاربران خواهان سرعت 10 گیگابیت باید ماهانه 400 دلار به ازای دریافت سرویس بپردازند. گفتنی است در حال حاضر کاربرانی که یک گیگابیت بر ثانیه سرعت دارند ماهانه 65 دلار می‌پردازند.

البته مینه‌سوتا در افزایش سرعت اینترنت کاربران خانگی تنها نخواهد بود و شرق کنتاکی نیز تا 2018 نقشه مشابهی را پیاده‌سازی خواهد کرد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ویگرد ایلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
خیالی نیست مطمئنا امریكایی ها با این سرعت اینترنت همه به جهنم می روند و ما به سبب كندی اینرنتمان چون كمتر دچار گناه می شویم به بهشت می رویم آنجا به این خلق كفار نشان خواهیم داد كه چه كسی برنده است!!!!!!!!
۰
۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
هنر نزد ایزانیان است وبس
۰
۰
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
ما هنوز اندر خم یك كوچه ایم
۰
۰
زاهد
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
كسی فكرنكنم درایران 400دلارماهانه یعنی به پول مایك میلیون وسیصد هزارتومان.اگه كسی این پول رو داره نظربده
۰
۰
abtin
United States
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
با سرعت 40 در مینه‌سوتا 29.99 دلار میدهند نه 65 دلار
۰
۰

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها