jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۵۷۸   ۰۱ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۳

جام جم ورزشی: هیجان انگیزترین تساوی این هفته از فوتبال اروپا در ورزشگاه سن سیروی شهر میلان رقم خورد، جایی که اینترمیلان و لاتزیو به مصاف یکدیگر رفته بودند.

یک تساوی هیجان انگیز +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در آخرین دیدار هفته ی شانزدهم سری آ، دو تیم لاتزیو و اینتر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان اینتر در این دیدار خانگی به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد. در ابتدای بازی و در دقیقه 2، این فیلیپه اندرسون بود که با پشت سر گذاشتن رانوکیا و یک ضربه ی دقیق از زیر دستان هاندانوویچ، گل اول بازی را به ثمر رساند و لاتزیو را در همان ابتدای بازی پیش انداخت. لاتزیو بار دیگر توسط فیلیپه اندرسون و روی پاس خوب کلوزه، موفق شد در دقیقه 37، گل دوم بازی را به ثمر برساند. در دقیقه 66، بخت با لاتزیو یار نبود. ضربه کرنر اینتر توسط پارولو دفع شد ولی شوت استثنایی متئو کواچیچ از فاصله 20 متری، به قعر دروازه مارکتی نشست تا اینتر یکی از گل‌ها را جبران کرده و به بازی برگردد. حملات اینتر ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 80، روی سانتر بوناتزولی از روی ضربه ایستگاهی، پالاسیو موفق شد گل تساوی بخش اینتر را به ثمر برساند. بدین ترتیب لاتزیو در رده ی سوم باقی ماند و اینتر با 21 امتیاز در رده ی یازدهم جدول قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها