jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۱۴۴۹   ۳۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۵

رئیس پلیس راهور کشور گفت: 35 فروند بالگرد در طرح زمستانه پلیس بکارگیری می شود.

بکارگیری ۳۵ دستگاه بالگرد در طرح زمستانه پلیس

به گزارش مهر، سردار اسکندر مومنی عصر یکشنبه در بازدید از محورهای ارتباطی مازندران در قائمشهر افزود: این طرح که از اواخر آذرماه شروع شد و تا اسفندماه ادامه دارد، برقراری تردد ایمن از جمله اهداف آن است.

وی با اشاره به اینکه طرح پلیس زمستان با همکاری ۵۰ هزار نیروی پلیس در سراسر کشور در دست اجراست، بیان داشت: دستگاههای مختلفی با پلیس در این طرح همکاری دارند.

سردار مومنی بیان داشت: در ۱۱۰ گردنه برفگیر و کوهستانی کشور، پلیس به اجرای طرح زمستانه می پردازد و امیدواریم با همکاری مردم شاهد، کاش تلفات باشیم.

رئیس پلیس راهور کشور ادامه داد: در مجموع ۲۳۶ نفر از دستگاههای مختلف در اجرای طرح زمستانه با پلیس همکاری دارند.

مازندران بیش از ۱۰ هزار و ۷۷۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها