جام جم نوا: آرمین زارعی خواننده سبک رپ شایعه گرفتن مجوز از سوی وزارت ارشاد را تکذیب کرد.
کد خبر: ۷۵۰۲۸۷
مجاز شدن خواننده رپ تکذیب شد

طی روزهای گذشته و با انتشار اخبار ضد و نقیض در ارتباط با سبک موسیقی رپ، شایعات بسیاری حول برخی خوانندگان این سبک در فضای مجازی پخش شد تا واکنش آرمین زارعی خواننده مطرح این سبک از موسیقی را به دنبال داشته باشد. او در یادداشتی تمام شایعات اخیر را تکذیب کرد.

متن کامل یادداشت ارمین زارعی:
«مدتی است در فضای مجازی و حتی در برخی شبکه‌های ماهواره‌ای که به ظاهر حامی هنرمندان داخل کشور هستند و گویا جز ایجاد دو دستگی و تخریب اذهان عمومی رسالت دیگری ندارند؛ خبری مبنی بر مجاز شدنِ آهنگ‌های من منتشر می‌شود. نمی‌دانم منبع این خبر از کجاست و اصلاً برای چه این شایعه را ساخته‌اند ولی می‌دانم هرچه که هست باعث و بانیانِ این اتفاق، خیرِ من و امثال من را نمی‌خواهند، زیرا این شایعات هیچ تاثیر مثبتی بر روی کار من ندارد و تنها تمرکزم را روی کار‌هایم کم می‌کند.

من تصمیم گرفته‌ام در ایران بمانم و بر اساس شرایط و قوانین کشورم فعالیت کنم. برای گرفتن مجوز هم می‌خواهم اقدام کنم و بسیار امیدوار هستم که بتوانم در چارچوب قوانین و به صورت رسمی فعالیتم را ادامه دهم ولی اینکه این اتفاق چه زمانی رخ بدهد، مشخص نیست. من تا هر زمان که لازم باشد صبر می‌کنم تا در داخل ایران و به صورت رسمی فعالیت کنم. امیدوارم این آخرین باری باشد که به اینگونه شایعات پاسخ می‌دهم و مطمئن باشید اگر روزی مجوز بگیرم این خبر از رسانه‌های معتبر منتشر خواهد شد.

آرمین زارعی
آذر ۱۳۹۳»

(موسیقی ما)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها