jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۷۴۹۰۱۱   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۸

جام جم سرا: محققان می‌گویند چاقی همسر، نه تنها می‌تواند بعد جنسی زندگی مشترک را هم دستخوش بحرانی جدی کند بل‌که می‌تواند به کاهش فعالیت‌های جنسی، ناتوانی‌های نعوظی و حتی خطر ابتلا به بیماری‌های مقاربتی منجر شود.

آژیر خطر برای سلامت جنسی چاق‌ها

به گزارش نسخه آنلاین ژورنال پزشکی بریتانیا، درحالی که بسیاری از افراد تصور می‌کنند ظاهر مرد نقش تعیین کننده‌ای در آینده زندگی مشترک ندارد و این خانم‌ها هستند که باید با حفظ تناسب اندام و جوانی شان شریک زندگی خود را پایبند نگه دارند، محققان می‌گویند که مردهای چاق بیشتر از مردهایی که اندام متناسب دارند دچار اختلالات جنسی می‌شوند و به خاطر مشکلات ناشی از آن، گاهی همسرشان را هم از دست می‌دهند. (سلامت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر