jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۷۴۹۰۱۱   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۸

جام جم سرا: محققان می‌گویند چاقی همسر، نه تنها می‌تواند بعد جنسی زندگی مشترک را هم دستخوش بحرانی جدی کند بل‌که می‌تواند به کاهش فعالیت‌های جنسی، ناتوانی‌های نعوظی و حتی خطر ابتلا به بیماری‌های مقاربتی منجر شود.

آژیر خطر برای سلامت جنسی چاق‌ها

به گزارش نسخه آنلاین ژورنال پزشکی بریتانیا، درحالی که بسیاری از افراد تصور می‌کنند ظاهر مرد نقش تعیین کننده‌ای در آینده زندگی مشترک ندارد و این خانم‌ها هستند که باید با حفظ تناسب اندام و جوانی شان شریک زندگی خود را پایبند نگه دارند، محققان می‌گویند که مردهای چاق بیشتر از مردهایی که اندام متناسب دارند دچار اختلالات جنسی می‌شوند و به خاطر مشکلات ناشی از آن، گاهی همسرشان را هم از دست می‌دهند. (سلامت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر