jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۴۶۳۱۶   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۰

5 توصیه برای آنکه با آیفون 6 پلاس بهترین عکس‌ها را بگیرید

نکاتی برای ثبت بهترین عکس‌های موبایلی

عکاس معروف Brooks Kraft که از سال 2000 مسئولیت گرفتن عکس های ریاست جمهوری آمریکا را به عهده داشته است توصیه هایی برای عکاسان مبتدی دارد.

نکاتی برای ثبت بهترین عکس‌های موبایلی

جام جم کلیک: یکی از ویژگی های جدیدترین محصول شرکت اپل، آیفون 6 پلاس، وجود قابلیت عکاسی با کمترین لرزش است .تا به حال افراد زیادی سعی کرده اند این امکان جدید را به چالش بکشند.

اخیراً عکاس معروف Brooks Kraft که از سال 2000 مسئولیت گرفتن عکس های ریاست جمهوری آمریکا را به عهده داشته است تصمیم گرفته که این بار شانس خود را با عکاسی از مراسم کریسمس در کاخ سفید امتحان کند.

وی گوشی آیفون 6 پلاس را برای این منظور انتخاب کرده است. وی توصیه هایی نیز برای عکاسان مبتدی دارد. با ما همراه شوید تا نگاهی به این موارد بیندازیم:

1- برای گرفتن عکس عجله نکنید. سعی کنید زاویه دید مناسبی انتخاب کنید. چرا که در صورت انتخاب زاویه دید نادرست، تمام زحمات شما بی نتیجه است.

2- تا حد امکان سعی کنید از نور فلش استفاده نکنید. زیرا با وجود قابلیت Steedy Heeds در نور کم می‌توانید بهترین عکس ها را بگیرید. البته در بعضی موقعیت ها استفاده از فلش اجتناب ناپذیر است.

3- هرگز از امکان بزرگ‌نمایی Zoom استفاده نکنید. در آیفون و گوشی‌های مشابه امکان بزرگ‌نمایی بصورت دیجیتال است. درحقیقت این گوشی ها پیکسل‌ها را بزرگتر می‌کنند و کیفیت عکس نیز به همان اندازه کاهش می‌یابد.

4- کیفیت و حجم عکس‌ها را کاهش ندهید و از برنامه اصلی عکاسی آیفون استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

5- با فکر عکاسی کنید و هدف داشته باشید. همانند نویسنده ای که مطلب خود را قبل از نوشتن در ذهن خود مرور می‌کند شما نیز به این فکر کنید که عکس شما چه پیامی را منتقل خواهد کرد.

در ادامه با هم نگاهی می اندازیم به عکس های آقای Kraft با موضوع کریسمس

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر