jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۳۸۴۷۸   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۹

در طی‌ چند سال اخیر شرکت مایکروسافت تلاش‌های زیادی برای ارائه خدماتی بهتر برای کاربران اسکایپ نموده است که اخیرا با ارائه نسخه جدید و تحت وب این نرم‌افزار پیام‌رسان، خدمت بزرگی‌ به کاربران اسکایپ کرده است.

مکالمات صوتی و تصویری به کمک مرورگر

جام جم کلیک: در طی‌ چند سال اخیر شرکت مایکروسافت تلاش‌های زیادی برای ارائه خدماتی بهتر برای کاربران اسکایپ نموده است که اخیرا با ارائه نسخه جدید و تحت وب این نرم‌افزار پیام‌رسان، خدمت بزرگی‌ به کاربران اسکایپ کرده است.

نسخه بتا این برنامه مخصوص مرورگرها طراحی شده و ارتباطات صوتی و تصویری با کیفیت را پشتیبانی می‌کند. پیش‌تر مایکروسافت این خدمات را از طریق outlook.com به کاربران ارائه می‌کرد، اما در حال حاضر اسکایپ از طریق کلیه مرورگرهای مدرن همچون اینترنت اکسپلورر، کروم، فایرفاکس و سافاری بدون نیاز به سرویس Outlook.com نیز قابل استفاده است.

با ورود به Skype.com توسط نام کاربری خود به راحتی‌ می‌توانید از خدمات آن همانند تماس صوتی و تصویری استفاده کنید. مایکروسافت با بهره‌گیری از ارتباطات سیستم Web Real-Time این خدمات را ارائه می‌دهد و تا زمان تکمیل شدن این پروژه، برای استفاده از آن نیازمند نصب یک پلاگین خواهید بود.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر