مریلا زارعی؛ بازیگر سینما و تلویزیون در حال بازی در نقش شهید طاهره هاشمی است. این فیلم در سکوت خبری کامل فیلمبرداری می‌شود
کد خبر: ۷۳۶۷۶۵
مریلا زارعی در نقش شهید طاهره هاشمی

بعد از بازی مریلا زارعی در نقش خاص مادر شهید در فیلم «شیار 143» و همه اتفاقات و حاشیه‌های پیرامونی این فیلم، کنجکاوی برای پروژه بعدی مریلا زارعی در فضای رسانه‌ای و سینمایی ایران بالا رفته است. این کنجکاوی و این حاشیه‌ها و جنجال‌های پیرامونی ظاهرا خود زارعی را هم به این نتیجه رسانده است که در سکوت خبری کامل، پروژه بعدی‌اش را آغاز کند.

طبق اطلاعات دریافتی مریلا زارعی هم‌ اکنون مشغول بازی در فیلم زندگی شهید طاهره هاشمی است. فیلمی که هیچ خبری از آن تا به حال رسانه‌ای نشده است.

طاهره هاشمی که در سال 92 به عنوان شهید شاخص کشور شناخته شد سرنوشت جالبی دارد.اطلاعات زیادی از این شهید در فضای مجازی وجود ندارد، اما طبق اطلاعات منتشر شده در سایت‌ها و وبلاگ‌های مربوط به شهدا، شهید هاشمی با وجود سن کم سابقه مبارزات انقلابی قابل‌توجهی دارد. بعد از انقلاب درگیر فعالیت‌های تبلیغاتی و فرهنگی می‌شود و سرانجام در در روز 6بهمن ماه 1360 درحالی که برای رزمندگان اسلام که برای مقابله با جنگهای محارب درشهر آمل مستقر بودند مشغول جمع‌آوری دارو و غذا بود مورد رگبار منافقین قرار می‌گیرد و شهید می‌شود.

ظاهرا مریلا زارعی، در روزهای گذشته تمرینات رزمی و تیراندازی خاصی را هم پشت سر گذاشته است تا برای شرایط خاص این نقش آماده شود.

تهیه‌کنندگی این فیلم را محمدرضا شفیعی بر عهده دارد و اسماعیلی یک کارگردان جوان کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

مریلا زارعی بعد از دو پروژه دفاع مقدسی «چ» و «شیار 143» بیش از یک سال است که در فیلم دیگری ایفای نقش نکرده است. (تسنیم)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها