jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۳۴۷۲۲   ۱۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۶

رونمایی از نسخه آزمایشی نرم افزار محبوب Skype با قابلیت ترجمه همزمان

ترجمه همزمان مکالمات در اسکایپ!

با نرم‌افزار Skype Translator شما محدودیتی برای برقراری ارتباط با اهالی دیگر کشور ها نخواهید داشت زیرا همزمان سخنان شما برای طرف مقابلتان به زبان وی ترجمه و بصورت صوتی و زیرنویس پخش می‌شود.

ترجمه همزمان مکالمات در اسکایپ!

جام جم کلیک: شرکت مایکروسافت امسال فعالیت های بسیار خوبی داشته است و محصولات محبوبی را روانه بازار کرده که این نشان از عزم این شرکت برای سلطه بر بازار کامپیوتر دارد. آخرین این ابزارها آنها تا به امروز Band Microsoft است که در نوع خودش کم نظیر است.

تلاش این شرکت به اینجا ختم نشده و آخرین محصول آن Skype Translator نام دارد. با این نرم افزار از این پس شما محدودیتی برای برقراری ارتباط با اهالی دیگر کشور ها نخواهید داشت زیرا همزمان سخنان شما برای طرف مقابلتان به زبان وی ترجمه و بصورت صوتی و زیرنویس پخش می‌شود.

شرکت مایکروسافت این نسخه از Skype Translator را بصورت آزمایشی برای کامپیوتر و تبلت‌های تحت ویندوز 8.1 منتشر کرده است.

اگر شما نیز همچون ما کنجکاو هستید که این نرم افزار کاربردی را پیش از رونمایی رسمی امتحان کنید می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.

Skype Translator

لازم به یادآوری است در ابتدا تعداد زبان‌های پشتیبانی شده برای این نرم افزار محدود است و به مرور به تعداد آنها افزوده خواهد شد.

مهدی روانبخش
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر