jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۳۲۷۰۹   ۰۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۱

این شارژر فعالیت‌های بدنی شما را به انرژی برای روشن ماندن تلفن همراهتان تبدیل می‌کند. ده هزار قدم پیاده‌روی، یک ساعت دوچرخه‌سواری و همچنین ۳۰ دقیقه دویدن آرام انرژی لازم برای روشن ماندن ساعت تلفن همراهتان را تامین می‌کند.

30 دقیقه بدوید؛ 3 ساعت گوشی‌تان را شارژ کنید

با تولید شارژرهای همراه مختلف برای گوشی‌ها، نجات دادن یک تلفن همراه در حال خاموش شدن کار عجیب و غیرممکنی نیست و فقط کافی است یکی از این شارژرها را همراه خود داشته باشید.

اما نکته‌ای که وجود دارد، این که بیشتر آنها کارکردی مشابه دارند، به این صورت که ابتدا باید شارژر خود را به برق بزنید و سپس هنگام نیاز پس از اتصال گوشی خود، آن را شارژ کنید که بیشتر از یک بار نیز قابل استفاده نخواهد بود، اما شرکت Ampy در محصول جدیدش از روش متفاوتی برای تامین انرژی تلفن همراه استفاده کرده است. این شارژر فعالیت‌های بدنی شما را به انرژی برای روشن ماندن تلفن همراهتان تبدیل می‌کند. ده هزار قدم پیاده‌روی، یک ساعت دوچرخه‌سواری و همچنین ۳۰ دقیقه دویدن آرام انرژی لازم برای روشن ماندن ساعت تلفن همراهتان را تامین می‌کند. Ampy قابلیت شارژ دوباره آیفون، اندروید و هرگونه دستگاه دیگری را دارد که از طریق یو.بی.اس بتواند به این دستگاه متصل شود. این دستگاه قابلیت ذخیره انرژی تا ۷۲ ساعت را دارد و هیچ نیازی به انرژی خارجی دیگری نخواهد داشت. Ampy قرار است با قیمتی حدود 300 هزار تومان روانه بازار شود تا علاوه بر تامین انرژی لازم برای تلفن همراه، فکری هم به حال کالری‌های اضافه کاربرانش بکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها