jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۹۶۶۲   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

متولدین فروردین: منتظر خبری هستید و برای شنیدن آن بسیار بی‌قرار شده‌اید. صبر داشته باشید تا کارها به طور عادی انجام شود و پیش برود. فریب افراد سودجو را نخورید و بدانید آنها تمام سعی خود را می‌کنند تا مانع رسیدن شما به هدفتان شوند.

متولدین اردیبهشت: یادتان باشد همه انسان‌ها ایرادهایی دارند؛ ایرادهایی کوچک یا بزرگ اما شما باید تا جایی که می‌توانید تلاش کنید ایرادهای خودتان را برطرف کرده و با ایرادهای کوچک اطرافیان هم بسازید تا زندگی خیلی برای شما سخت نشود. پس بیهوده تلاش نکنید ایراد دیگران را برطرف کنید.

متولدین خرداد: در این هفته به سفری خواهید رفت که برای شما بسیار پربار خواهد بود. به خودتان دروغ نگویید و سعی نکنید خودتان را به شکلی غیرواقعی به دیگران نشان دهید. مطمئن باشید اخلاق خوب شماست که برای اطرافیانتان مهم است نه مقام و منزلت شما.

متولدین تیر: عواطف و احساسات خوب و مثبت هیچ‌گاه به ضررتان نخواهد بود. پس به حرف‌های دیگران که می‌گویند اخلاق خوب شما روزی به شما آسیب می‌زند گوش ندهید و این حرف‌ها را فراموش کنید و بدانید خوبی کردن در این دنیا هیچ‌گاه بی‌نتیجه نمی‌ماند.

متولدین مرداد: قرار نیست زندگی همیشه به همین شکل پیش برود. بدانید شادی و غم در کنار یکدیگر معنا پیدا می‌کند اما این هنر شماست که از شادی‌ها لذت ببرید و غم‌ها را به عنوان قسمتی از زندگی بپذیرید و به دنبال راهی برای بر طرف کردن آنها باشید.

متولدین شهریور: بدانید هر کاری که انجام دهید، باز هم نمی‌توانید همه افراد را از خود راضی نگه دارید و ممکن است در این میان عده‌ای پیدا شوند که از کارهای شما ناراحت شده باشند. پس بهتر است سعی کنید کارهای خود را به گونه‌ای انجام دهید که برای همه مردم خوب باشد، ولی بعد از آن از نظرهای منفی مردم دوری کنید .

متولدین مهر: اگر ازدواج کرده‌اید، ممکن است در این روزها کمی بیشتر با همسرتان صحبت کنید و در مورد موضوعی تصمیم‌گیری کنید. پس به خودتان وقت بدهید و از فرصتی که دارید به بهترین شکل استفاده کنید.

متولدین آبان: روزهای خوبی در انتظارتان است. خودتان را آماده کنید و قدر این روزها را بدانید. برنامه‌ها و کارهای‌تان کمی به هم خواهد ریخت اما ارزشش را دارد. از نظر مالی اتفاق خوبی برایتان پیش می‌آید اما باید با برنامه‌ریزی با آن روبه‌رو شوید.

متولدین آذر: به زودی اتفاقات مهمی در زندگی‌تان رخ می‌دهد که اگر خودتان را برای رویارویی با آنها آماده کرده باشید، حتما از آن لذت خواهید برد اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که نمی‌توانید آنها را پیش‌بینی کنید و همین می‌تواند وضع را تغییر ‌دهد.

متولدین دی: این روزها کارهای زیادی دارید که برنامه‌هایتان را به هم ریخته است، اما بزودی همه چیز تمام می‌شود و شما می‌توانید به زندگی آرام گذشته برگردید. سعی کنید از احساس مثبتی که از این روزها باقی می‌ماند، استفاده کنید و حال و هوای خودتان را تغییر دهید.

متولدین بهمن: مهربانی شما برای همه مشخص است اما شاید بهتر باشد کمی بیشتر این ویژگی مثبت خود را نشان دهید و از آن استفاده کنید. گاهی لازم است احساسات خوب و مثبت به زبان آورده شود و با اقداماتی کوچک به دیگران نشان دهید چه حسی نسبت به آنها دارید؛ یادتان باشد فقط این‌که احساس خوبی در دل‌تان داشته باشید، کافی نیست و حتما باید در کارهای‌تان هم مشخص باشد.

متولدین اسفند: کمی احساس خستگی می‌کنید اما این احساس خیلی دوام نخواهد داشت و بزودی وضع بهتری را تجربه خواهید کرد. بد نیست کمی بیشتر به ورزش فکر کنید و تمرین و تحرک بیشتری داشته باشید. بی‌شک، ورزش کردن و فعال بودن می‌تواند به حس بهتر شما هم کمک کند. از نظر مالی کمی به مشکل برخورده‌اید اما بزودی همه این مشکلات حل می‌شود و می‌توانید به روال قبل برگردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر