jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۳۳۳۱   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۱

جام جم ورزشی: سرمربی سابق سرخپوشان چیزی بیش از ۱.۷ میلیارد تومان از پرسپولیس باید بگیرد.

علی دایی چقدر از پرسپولیس طلب دارد؟

دستیاران علی دایی برای تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس چک گرفتند و طبق توافق با باشگاه ۴۰ درصد قراردادشان را خواهند گرفت. این مساله درخصوص علی دایی هم به احتمال زیاد انجام خواهد شد و باشگاه با همین مدل با سرمربی برکنار شده‌اش تسویه حساب خواهد کرد.

برای این منظور گفته می‌شد یا دایی یا نماینده‌اش طی امروز و فردا به باشگاه پرسپولیس خواهند رفت و با مدیران این باشگاه درخصوص نحوه تسویه حساب مذاکره می‌کنند.

اما طلب علی دایی از پرسپولیس چقدر است؟ گفته می‌شود دایی بابت قرارداد فصل قبلش ۶۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس می‌خواهد ضمن اینکه ۳۰۰ میلیون تومان هم از دوره قبل حضورش در پرسپولیس طلبکار است (که البته گفته شده رویانیان با پرداخت این مبلغ او را به پرسپولیس آورد).

به غیر از اینها مبلغ این فصل دایی هم چیزی نبود که به سادگی از آن بگذریم. رقم قرارداد این فصل دایی دو میلیارد و یکصد میلیون تومان بوده که اگر باشگاه بخواهد ۴۰ درصد آن را پرداخت کند می‌شود چیزی حدود ۸۴۰ میلیون تومان.

با این حساب اگر مطالبات دوره قبلی حضور دایی در پرسپولیس از سوی رویانیان به او پرداخت نشده باشد دایی چیزی بیش از ۱.۷ میلیارد تومان از پرسپولیس باید بگیرد که باید دید حمیدرضا سیاسی که مصر است زودتر با دایی تسویه حساب کند چگونه این پول را تهیه و به سرمربی سابق پرداخت خواهد کرد.(سایت جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها