jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۳۳۳۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۱

جام جم ورزشی: سرمربی سابق سرخپوشان چیزی بیش از ۱.۷ میلیارد تومان از پرسپولیس باید بگیرد.

علی دایی چقدر از پرسپولیس طلب دارد؟

دستیاران علی دایی برای تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس چک گرفتند و طبق توافق با باشگاه ۴۰ درصد قراردادشان را خواهند گرفت. این مساله درخصوص علی دایی هم به احتمال زیاد انجام خواهد شد و باشگاه با همین مدل با سرمربی برکنار شده‌اش تسویه حساب خواهد کرد.

برای این منظور گفته می‌شد یا دایی یا نماینده‌اش طی امروز و فردا به باشگاه پرسپولیس خواهند رفت و با مدیران این باشگاه درخصوص نحوه تسویه حساب مذاکره می‌کنند.

اما طلب علی دایی از پرسپولیس چقدر است؟ گفته می‌شود دایی بابت قرارداد فصل قبلش ۶۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس می‌خواهد ضمن اینکه ۳۰۰ میلیون تومان هم از دوره قبل حضورش در پرسپولیس طلبکار است (که البته گفته شده رویانیان با پرداخت این مبلغ او را به پرسپولیس آورد).

به غیر از اینها مبلغ این فصل دایی هم چیزی نبود که به سادگی از آن بگذریم. رقم قرارداد این فصل دایی دو میلیارد و یکصد میلیون تومان بوده که اگر باشگاه بخواهد ۴۰ درصد آن را پرداخت کند می‌شود چیزی حدود ۸۴۰ میلیون تومان.

با این حساب اگر مطالبات دوره قبلی حضور دایی در پرسپولیس از سوی رویانیان به او پرداخت نشده باشد دایی چیزی بیش از ۱.۷ میلیارد تومان از پرسپولیس باید بگیرد که باید دید حمیدرضا سیاسی که مصر است زودتر با دایی تسویه حساب کند چگونه این پول را تهیه و به سرمربی سابق پرداخت خواهد کرد.(سایت جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر