jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۸۴   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۰

با رای کمیته انضباطی

پرسپولیس و ملوان جریمه شدند

جام جم ورزشی: کمیته انضباطی آرای خود را در مورد بازیکنان و تیم‌های مختلف لیگ برتر اعلام کرد.

پرسپولیس و ملوان جریمه شدند

به گزارش جام جم ورزشی ، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و پرسپولیس در حالی در انزلی برگزار شد که از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی مبنی بر فحاشی علیه تیم مقابل، اعتراض به داوری و پرتاب سنگ به سمت داور مسابقه صورت گرفت.

برهمین اساس کمیته انضباطی تیم ملوان انزلی را مبلغ 50 میلیون ریال و تیم پرسپولیس را به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. بنا بر اعلام این کمیته در صورتیکه تماشاگران تیم‌های فوق در مسابقات بعدی نیز مرتکب تخلفاتی شوند، با تشدید تنبیهات روبرو شده و این تیم‌ها به برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم خواهند شد.

همچنین در مسابقه صنعتی خوزستان با فولاد خوزستان که روز 28 مردادماه برگزار شد، از سوی بازیکن و سرپرست تیم صنعتی خوزستان تخلفاتی صورت گرفت. در همین راستا کمیته انضباطی بهمن روشنایی سرپرست تیم را به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی و عبدالهادی خنیفر بازیکن تیم صنعتی خوزستان را به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم کردند که در صورت تکرار، تنبیهات شدیدتری علیه این تیم اعمال خواهد شد.

از سوی دیگر و در جریان آن بازی، تماشاگران تیم صنعتی خوزستان تخلفاتی انجام دادند که طبق ماده 79 آئین‌نامه، کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

ضمن اینکه اولاف یانسن مربی تیم راه‌آهن تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیم داور در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان از هفته چهارم لیگ برتر صورفت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را یک جلسه محروم و به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها