jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۵۶۵   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۵

جام جم ورزشی: ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین به دلیل محکوم نکردن مرگ یک کودک اسرائیلی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

حمله فیسبوکی رژیم صهیونیستی به لیونل مسی

صدها اسرائیلی در رسانه‌‌های اجتماعی با هدف دخالت دادن لیونل مسی در جنگ اسرائیل و فلسطین و وادار کردن وی به محکوم کردن مرگ یک کودک اسرائیلی که روز جمعه توسط یک موتور بمب‌گذاری شده کشته شد، علیه وی دست به اعتراض زدند.

این اعتراضات توسط گیدئون لوی، یک خبرنگار اسرائیلی مورد انتقاد واقع شد. وی معتقد است که این یک نبرد نابرابر است و جامعه اسرائیلی نسبت به مرگ حدود 600 کودک در غزه که بسیاری از آنها هم پیراهن‌های بارسلونا را بر تن داشتند، واکنش مشابهی نشان نداده است.

یکی از پیام‌هایی که برای مسی نوشته شده به این مضمون است: هی مسی به این بچه نگاه کن، لباس تیم ملی بهترین بازیکن دنیا را بر تن کرده است.

دنیل ترگارون چهار ساله روز جمعه در حالی کشته شد که پیراهن تیم ملی آرژانتین را بر تن داشت.

این اعتراضات همچنین به بارسلونا به دلیل تبلیغ «Qatar Airways» روی پیراهن این تیم است زیرا قطر جایی است که جلال مشعل، رئیس تبعیدی جنبش اسلامی حماس در آنجا زندگی می‌کند.

مسی دو هفته پیش با انتشار عکسی از یک کودک فلسطینی مجروح در فیس‌بوک ناراحتی عمیق خود را از کشته شدن کودکان در این جنگ اعلام کرد.

وی به عنوان یک پدر و سفیر یونیسف گفت: با دیدن این تصاویر به شدت ناراحت می‌شوم.

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها