jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۶۲۰   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۷

طرح یک پرسش برای کاربران اینترنتی

کریمی دست دوستی دراز کرد یا هدف دیگری داشت؟!

جام جم ورزشی:ویدیوی جنجال برانگیزی که علی کریمی علی دایی را به چالش سطل آب دعوت می کند سر و صدای زیادی در فضای مجازی کرده است.

کریمی دست دوستی دراز کرد یا هدف دیگری داشت؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، کریمی در ویدئوی خود از رضا عطاران، مازیار فلاحی و ... البته علی دایی دعوت کرد تا به حمایت از بیماران ALS بپردازند و سطل آب و یخ را روی سرشان خالی کنند. این ویدئو، یک انفجار در فضای مجازی به همراه داشت و طرفداران کریمی و دایی به نقد اتفاق پیش آمده پرداختند.

طرفداران علی کریمی می گویند که کریمی با نام بردن علی دایی هدفش تنها دادن چراغ سبز به علی دایی برای آشتی بوده و هدف دیگری نداشته این در حالیست که طرفداران دایی معتقدند علی کریمی با این کار و در روزهایی که پرسپولیس و دایی در بحران هستند فقط خواسته حاشیه سازی کند.

طرفداران دایی همچنین ادعا دارند که کریمی با این کار می دانسته جنجال زیادی به پا می شود.

***

دقیقا دعوا بین طرفداران دایی و کریمی از همین جا شروع شد؛ هواداران کریمی اعتقاد داشتند چهره محبوب شان می خواسته با این کار، باب دوستی دوباره با سرمربی پرسپولیس را باز کند و ویدئوی کریمی، چیزی به غیر از یک پیام دوستانه در پی ندارد اما علاقه مندان به دایی می گویند این یک شوخی زیرکانه از سوی کریمی بود تا دایی که در پرسپولیس به مشکل پرداخته را به حاشیه ببرد. البته ویدئوی فوق صرفا برای یک کار خیریه ساخته شده و حتی اگر در آن شوخی زیرکانه و هوشمندانه ای باشد، به کسی آزار نمی رساند.

به هر حال باور اینکه علی کریمی و علی دایی در این شرایط رفاقتی داشته باشند، بسیار سخت است چون هنوز این شایعه مطرح است که دایی باعث شد کریمی بدون بازگشت به پرسپولیس و دور از خانه، از فوتبال خداحافظی کند. کریمی هم مصاحبه های تندی علیه دایی انجام داد و قطعا این طور نیست بعد از خداحافظی کریمی از فوتبال، تصور کنیم رابطه شان بهبود یافته باشد. حالا فکر می کنید چه دلیلی وجود داشت که کریمی، دایی را به چالش بکشد آن هم دو، سه روز پس از شکست مقابل ملوان و چندبرابر شدن مشکلات دایی؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها