jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۷۵۱۷ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات سه کارگر از عمق 18 متری چاهی در یک کارگاه ساختمانی خبر داد.

سیدجلال ملکی در این باره به ایسنا گفت: صبح دیروز با اعلام حادثه و پس از حضور آتش‌نشانان در میدان سهروردی تقاطع شهید قندی مشخص شد که در قطعه زمینی که به عمق ده متر گودبرداری شده بود، چاهی 18 متری حفر شده و یکی از کارگران مشغول کار در این چاه بوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: این کارگر هنگام کار در عمق چاه بوده که ناگهان جسمی از دهانه چاه به داخل سقوط کرده و موجب مصدومیت و سقوط این کارگر به انتهای چاه شده است.

ملکی با بیان این‌که دو کارگر دیگر برای کمک به این فرد به عمق چاه رفته و هر دو نفر نیز به دلیل ناآشنایی با اصول امداد و نجات در چاه محبوس شده بودند، گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص این افراد را از عمق چاه خارج کرده و به عوامل مستقر در اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که یکی از کارگران از ناحیه سر و کمر دچار آسیب ‌شدیدی شده بود، گفت: عوامل اورژانس این فرد را به بیمارستان منتقل کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر