jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۶۹۸۲۴۲   ۳۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۱

وزیر بهداشت، چشم حادثه دیده پشت صحنه فیلم «معراجی‌ها» را عمل می‌کند.

آخرین وضعیت مجروحان حادثه «معراجی‌ها»

مرتضی مولایی درباره آخرین وضعیت جسمی‌اش بیان‌ کرد: هفته گذشته بخیه چشمم را کشیدم. آقای رضوی- تهیه کننده نیز با دکتر هاشمی وزیر بهداشت صحبت کرد‌ه‌اند تا آخرین عمل چشمم را انجام دهد اما باید حداقل شش ماه از کشیدن بخیه‌هایم بگذرد تا بتوانم عمل بعدی را انجام بدهم.

او ادامه داد: عمل پایم هم تمام شد‌ه است و در حال حاضر می‌توانم راه بروم اما چون پایم ترشح دارد باید تا یک ماه آینده جواب ام آر آی را نزد پزشکم ببرم تا ببیند که آیا نیاز به عمل جراحی دوباره دارم یا نه.

مولایی گفت: در حال حاضر حالم خوب است و به پیشنهاد آقای رضوی تهیه کننده سریال «پرده نشین» که بهروز شعیبی آن را کارگردانی می‌کند، چند روزی به پشت صحنه این فیلم رفتم تا روحیه‌ام عوض شود اما چون قادر به انجام کاری نبودم، کلافه می‌شدم.

حمید شهیری نیز که در پشت صحنه فیلم «معراجی ها» دچار سانحه شده بود، گفت: حالم خوب است و حالا می‌توانم حرکت کنم، بلند شوم و کارهایم را انجام بدهم. پیشنهاد کاری هم داشته‌ام اما به دلیل تاثیر داروهای مصرفی و عدم تمرکزم، فعلا کاری را نمی پذیرم. در حال حاضر فقط در دانشگاه تدریس می‌کنم.

بر اثر حادثه‌ای که صبح 18 دی ماه در پشت صحنه فیلم «معراجی ها» در شهرک سینمایی دفاع مقدس بوجود آمد، پنج نفر کشته و دو نفر زخمی شدند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر