jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۹۶۵۰۲   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۷

شما هر روز چقدر بابت خرید روزنامه پول می پردازید؟ چند تا روزنامه را می توانید بخرید؟ چند تا از آن روزنامه ها را فرصت می کنید، بخوانید؟ بیشتر مشتری کدام روزنامه هستید؟ اگر از شما بپرسند آیا دلتان می خواهد بدانید روزنامه های دیگر چه نوشته اند احتمالا سرتکان می دهید و می گویید «کاشکی ممکن بود ...» ما از آرزوهای شما خبر داریم و به همین علت می خواهیم به جای تان، هر روز همه روزنامه ها را بررسی کنیم و جالب ترین خبرهای شان را برای تان دستچین کنیم و به نقل از آن روزنامه ها در ستون « یواشکی روزنامه ها» بنویسیم.

سانسور کلیپ فردوسی‌پوردریوتیوب

تلویزیون اسرائیل: حملات موشکی نمایش پیروزی حماس بود

کیهان نوشت : شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی حملات موشکی مقاومت را نمایش پیروزی حماس اعلام کرد.این شبکه تلویزیونی گفت: شلیک موشک‌های متعدد به تل‌آویو تصویر پیروزی حماس را به نمایش کشیده است. اقدامی که ارتش‌های عربی هم آن را انجام نداده‌اند.

به گزارش گزارشگر شبکه فرانس 24، موشکباران مبارزان فلسطینی تاثیر روانی زیادی بر روی ساکنان تل‌آویو گذاشته است. ویلی براسیانو گزارش داد: ساکنان تل‌آویو از سال 2012 به طور دائم با ترس و نگرانی زندگی می‌کنند چرا که اولین موشک‌ها و راکت‌ها در این سال به سوی تل‌آویو شلیک شد.از سوی دیگر گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی حاکی است از آغاز درگیری بین مقاومت غزه و ارتش رژیم صهیونیستی 690 فروند موشک به اسرائیل شلیک شده است. ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیش از 5500 فروند موشک در اختیار دارد.

برخی رسانه‌های صهیونیستی با انتشار گزارشی از توان موشکی نیروهای مقاومت سعی در پوشش غیرواقعی توان دفاعی و پخش اخباری به جهت جلوگیری از برهم ریختن بیشتر شرایط در جامعه صهیونیستی را دارند به همین دلیل روزنامه‌های اسرائیل تعداد و برد موشک‌های مقاومت را به دروغ بسیار اندک نشان می‌دهند.

البته جراید اسرائیلی هیچ اشاره‌ای به موشک‌های برد بالا (بیش از 80 کیلومتر) که شهرهای تل‌آویو و الخضیره را مورد هدف قرار دادند نکرده‌اند.شبکه فرانس 24 در گزارش دیگری اعلام کرد حماس از روی موشک‌های ایران کپی‌برداری کرده و در حال تولید آنها در خاک غزه است.«نیکلا سایزرز» متخصص علوم نظامی که سال‌هاست بر روی توانایی بازدارندگی اسرائیل تحقیق می‌کند در این باره که آیا حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه که همچنان ادامه دارد اقدامی بازدارنده است؟، گفت: نباید فراموش کرد که مداخلات اسرائیل در نوار غزه هر دو یا سه سال یک بار انجام می‌شود. تجربه ثابت کرده با وجود این حملات هوایی، فعالان فلسطینی با اقدامات قهری متوقف نمی‌شوند. ورود به منطقه غزه نیز بسیار سخت است.

این کارشناس گفت: حماس اکنون از موشک‌هایی با بردهای متفاوت برخوردار است. این موشک‌ها تکمیل‌کننده راکت‌های سنتی قسام هستند که برد آنها به ندرت از چند کیلومتر فراتر می‌رفت. اتفاق جدید در این مناقشه این است که حماس دیگر می‌تواند مراکزی دورتر همچون تل‌آویو یا نیروگاه هسته‌ای دیمونا را هدف قرار دهد.

موشک‌های حماس تا قبل از این از ایران وارد می‌شد اما به نظر می‌رسد که حماس خود از روی موشک‌های بالستیک ایران تولید می‌کند و این نگران‌کننده است.در همین حال روزنامه «اسرائیل انفو»، از قول سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا نوشت حماس از موشک‌های پیشرفته و دوربردی که ایران در اختیار آنها قرار می‌دهد، استفاده می‌کند.

«ران درمر» گفت: حماس موشک‌های زیادی در اختیار دارد که بخش قابل توجهی از راه قاچاق وارد شده است. آنها همچنین در برخی کارخانه‌ها موشک مونتاژ می‌کنند.وی با اشاره به موشک‌های ام- 302، فجر و ام- 75 که از روی نمونه‌های ایرانی در غزه تولید شده‌ افزود: حماس برد موشک‌های خود را افزایش داده و تا شمال تل‌آویو را هدف حمله قرار داده است.

اسرائیل انفو نوشت: برآوردهای اطلاعاتی اسرائیل نشان می‌دهد ایران بلافاصله بعد از توقف عملیات نظامی اسرائیل علیه حماس در سال 2012 میلادی، ارسال محموله‌های موشکی برای این جنبش را آغاز کرده است.

یادآور می‌شود حماس در خبری غافلگیرکننده اعلام کرد طیفی از پهپادهای شناسایی و جنگی را تولید کرده و نمونه‌ای از آنها را بر فراز بیت‌المقدس به پرواز درآورده است.به گزارش شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی، تال عنبر رئیس بخش پژوهش‌های فضایی اسرائیل پس از بررسی این هواپیمای بدون خلبان اعلام کرد که نباید توانایی‌های فنی جنبش حماس را نادیده گرفت؛ چرا که مهندسان قسام توانسته‌اند سه فروند از پهپادهای بدون خلبان با نام «ابابیل1» تولید کنند.

همچنین به گزارش پایگاه اینترنتی میدل‌ایست مانیتور، رژیم صهیونیستی پس از اینکه یک فروند پهپاد توسط گردان‌‌های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به پرواز درآمد به شدت شوکه شده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به خطرات این اقدام که توسط حماس صورت گرفته هشدار داد و گفت حماس می‌تواند از این پهپادها در حملات حساس آینده استفاده کند که در این صورت می‌تواند منجر به خسارات مالی و جانی فراوانی شود.رادیو رژیم صهیونیستی در ادامه گفت بندر اشدود به دلیل اینکه کارخانجات پتروشیمی در آن واقع شده یک منطقه به شدت حساس می‌باشد و هرگونه حمله به این منطقه ممکن است هزاران تلفات داشته باشد.این شبکه رادیویی که از دسترسی حماس به تکنولوژی لازم برای پهپاد شوکه شده گفت هیچ کشور عربی تاکنون این صنعت را توسعه نداده است.

لانه زنبور داعش را سیا موساد و MI6 راه انداختند

کیهان در خبری منتشر کرد : روزنامه الحیات اقدامات تروریستی داعش در عراق و سوریه را با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مرتبط دانست.به گزارش شبکه العالم، «طراد بن سعید العمری» در روزنامه «الحیات» چاپ لندن نوشت: رژیم صهیونیستی در حال ارتکاب اقدامات تروریستی، خشونت و کشتار در غزه است و این رژیم در سوریه و عراق نیز با عنوان «داعش» یا عملیات «لانه زنبور» در حال تکرار همین جنایات است.العمری خاطرنشان کرد: در فلسطین مانند همیشه غزه گرفتار ماشین کشتار، خشونت و تروریسم اسرائیلی شده است.

این روزنامه‌نگار عرب تاکید کرد: دولت‌های عربی برخلاف مواضع رسمی آنها درباره اوضاع لیبی و سوریه که به صورت مکرر خواستار دخالت شورای امنیت و ناتو می‌شدند؛ اکنون در قبال اقدامات اسرائیل کاملا ساکت و ساکن هستند.وی افزود: از سوی دیگر، گروه‌های تروریستی مدعی اسلامگرایی و در راس آنها داعش که در قبال اسرائیل ساکت نشسته‌اند؛‌ در حال قتل‌عام و آواره کردن مسلمانان در کشورهایی نزدیک به اراضی اشغالی فلسطین هستند.

العمری ادامه داد: ادوارد اسنودن کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا فاش کرده است که این سازمان با همکاری همتای انگلیسی خود «ام‌آی6» و «موساد»، زمینه به وجود آمدن داعش را فراهم کرده‌‌اند. سایت اینترسپت به نقل از اسنودن تاکید کرد 3 سرویس جاسوسی و امنیتی، برای به وجود آوردن یک گروه تروریستی (داعش) که بتواند افراطی‌ها را به خود جذب کند، با یکدیگر همکاری کرده‌اند؛ عملیاتی که رمز آن «لانه زنبور» نام گرفت و هدف از آن حمایت از اسرائیل است.العمری تاکید کرد: طبق اسناد فاش شده، تنها راه حل حمایت از اسرائیل، ایجاد یک دشمن نزدیک مرزهای فلسطین اشغالی است.

این اسناد فاش شده همچنین حاکی است که «ابوبکر بغدادی» سرکرده داعش، دوره‌هایی فشرده را به مدت یک سال زیر نظر موساد سپری کرده است و علاوه بر آن دوره‌هایی را در فن سخنرانی و علوم دینی برای او گذاشته‌اند.العمری گفت: پس عجیب نیست که بغدادی در روش خود از تعالیم عهد عتیق پیروی می‌کند و همه مردان را از دم شمشیر می‌گذراند و همه زنان و کودکان و همه آن چیزی را که در شهرها وجود دارد، غنیمت خود می‌داند.

آیا دولت برای آشفته بازار مسکن مکدر می‌شود؟!

کیهان در خبری شرح داد : مشکل مسکن در حد گفتار درمانی باقی مانده است. آیا مسئولان دولت به خاطر گرانی مسکن هم مکدر هستند؟جهان نیوز با پیش کشیدن این موضوع نوشت کاهش قدرت خرید مسکن در ماه‌های اخیر در حالی اتفاق می‌افتد که دولت سعی داشت با افزایش میزان وام مسکن از 35 میلیون تومان به 45 میلیون تومان اندکی از مشکلات مردم را حل کند که البته نه تنها مشکلی را حل نکرد بلکه به مشکلات مردم افزود.

متأسفانه با ورود دولت به بحث وام مسکن و سیاست فروش اوراق مسکن و داغ شدن بازار سفته بازی، متقاضیان واقعی وام مسکن 45 میلیون تومانی، حدود 9 میلیون تومان برای خرید اوراق باید هزینه کنند تا وام به این افراد تعلق بگیرد.

یعنی تنها چیزی حدود 36 میلیون تومان پول نقد در دستان خریدار است، ضمن اینکه با احتساب سود 14 درصدی وام مسکن حدود 6 میلیون تومان سود در سال اول باید توسط متقاضی به بانک پرداخت شود که با احتساب هزینه حدود 9 میلیون تومانی اخذ وام، سود واقعی حدود 28 درصد محاسبه می‌شود، یعنی 15 میلیون تومان ضرر در یک سال! البته این سود دادن به بانک مسکن تا 12 سال ادامه می‌‌یابد. بنابراین در این راه ناهموار عملاً خریدار وام مسکن متضرر و دلالان و سفته‌بازان خرید اوراق منتفع خواهند شد.

جهان نیوز می‌افزاید: اما در مقابل مشکلات وام مسکن که دولت موظف به تسهیل در پرداخت آن با کمترین سود و فایده برای خود است، بانکهای خصوصی تحت نظارت بانک مرکزی اقدام به پرداخت وام 100 میلیون تومانی تعمیرات مسکن! با سود بالای 30 درصد به متقاضیان می‌کنند! حال جای سؤال است که آیا ورود این گونه وام‌ها به بازار مسکن به افزایش تورم نمی‌انجامد؟ ضمن اینکه دریافت وام 100 میلیون تومانی غیر مجاز برای خرید مسکن!

بسیار راحت‌تر از دریافت وام 45 میلیونی البته آب رفته به رقم 32 تا 33 میلیون تومان است. نکته‌ای که دقیقاً زیر نظر دولت و از یک سرچشمه که همان بانک مرکزی نشأت می‌گیرد. این در حالی است که مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی هر 15 روز یک بار از طراحی سناریوهای جدید برای افزایش قدرت خرید مردم خبر می‌دهند! خبری که به گفته بسیاری، بیشتر گفتار درمانی است تا عمل!

جهان‌نیوز معتقد است با سقوط سهام در بازار بورس این نگرانی نیز وجود دارد که سرمایه‌ها از بورس خارج و به سمت بازار مسکن هدایت شود. مسئله‌ای که دولت نیز از آن به دلیل آنچه خروج مسکن از رکود می‌داند، استقبال می‌کند، بدون توجه به این نکته که دولت قرار است مردم را صاحبخانه کند نه سرمایه‌داران بورس را! باید به این نکته اذعان داشت که دولت در آغاز راه، با تقویت بورس توانست سرمایه‌های آزاد را به سمت بورس بکشاند و با کم کردن التهاب بازار به افزایش تورم لجام گسیخته پایان دهد و حتی به کاهش آن نیز بینجامد.

اما حال با آشفتگی فعلی بورس، این هشدار وجود دارد که سرمایه‌ها روانه بازارهای مسکن، طلا، ارز و... شود تا سود از دست رفته در بورس، آن هم از طریق بازار دلالی، بار دیگر به صاحبان سرمایه برگردد و متضرران واقعی، مردمی باشند که برای تأمین مایحتاج عمومی تلاش می‌کنند نه کسب سود و سرمایه!سخنگوی دولت هفته گذشته پس از اعلام افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت، در جمع خبرنگاران گفت که «رئیس جمهور مراتب تکدر خود را نسبت به افزایش قیمت خودرو اعلام کردند و امیدواریم بررسی مجدد نسبت به قیمت خودرو صورت گیرد، این قیمت برای دولت پذیرفتنی نیست.» اکنون باید پرسید که آیا خاطر هیأت وزیران برای گرانی مسکن هم مکدر است؟

زیباکلام: رهبری نمی‌خواهد به اسم اعتدال نیروهای حزب‌اللهی کنار گذاشته شوند

کیهان منتشر کرد : صادق زیباکلام می‌گوید باتوجه به بیانات رهبری به نظر می‌رسد ایشان از برخی عزل و نصب‌ها در دولت ناراضی است.وی در مصاحبه با نشریه پنجره و در پاسخ این سؤال که «حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در صحبت‌هایشان شعار اعتدال را مورد تأیید قرار داده‌اند، بنابراین اکنون دولت روحانی مسئولیت سخت‌تری برای اداره امور دولت برعهده خواهد داشت.

به نظر شما رئیس‌جمهور ایران پس از این چه رویکردی را باید در پیش بگیرد تا شعار اعتدالش را به آن نقطه مطلوب برساند؟» گفت: من از صحبت رهبری این‌طور برداشت می‌کنم که یک سری از عزل و نصب‌های آقای روحانی مورد تأیید ایشان نیست و به عنوان نیروهای انقلابی، مقام معظم رهبری از برخی عزل و نصب‌ها خیلی استقبال نکردند.

بنابراین احتمالا کار برای روحانی در رابطه با عزل و نصب مدیران و مسئولان دشوارتر خواهد شد. رهبری ضمن حمایت از اعتدال حاضر نیستند که نیروهای حزب‌اللهی کنار گذاشته شوند.وی افزود: این نکته که رهبر فرمودند برداشت من این است که صحبت‌های ایشان به گونه‌ای نبود که بگویند سیاست‌های دولت روحانی را کاملا قبول دارند، بلکه انتقاداتی را به دولت وارد آوردند.

یادآور می‌شود رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام خطاب به رئیس‌جمهور و دولتمردان فرمودند اعتدال شعار خوبی است. ما هم تأیید می‌کنیم اعتدال را. افراط محکوم و بد است. سفارشی که می‌کنیم این است که مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند؛ بعضی‌ها این کار را دارند می‌کنند.ا

یشان همچنین درباره اقتصاد مقاومتی تصریح کردند: به مسئولین دولت عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید. خب رئیس‌جمهور محترم گفتند، مسئولین دیگر هم کم و بیش اظهار کرده‌اند، گفته‌اند، منتها باید عمل کرد. ولا ممن علی غیرعمل یتکل؛ این‌جور نباشد که به زبان بگوییم، در عمل کند حرکت بکنیم. در اقتصاد مقاومتی تکیه بر تولید داخلی است، بر استحکام بنیه درونی اقتصاد است. رونق اقتصادی هم این است؛ رونق اقتصادی با تولید حاصل می‌شود، با فعال کردن ظرفیت‌های درونی کشور حاصل می‌شود نه با چیز دیگر.

رهبر معظم انقلاب دوشنبه شب نیز در دیدار هیئت دولت فرمودند: خطاها و اشتباهات فرهنگی به راحتی قابل جبران نیست و ضروری است در عرصه فرهنگی سیاست‌های نظام به درستی درک و اعمال شود.

مجوز روحانی برای اشتغال 20 بازنشسته دیگر

خراسان در خبری نوشت : بر اساس پیشنهاد وزیران عضو کمیسیون اموراجتماعی و دولت الکترونیک که به استناد ماده ۴۱ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت صورت گرفته و طی روزهای اخیر به تایید حجت الاسلام روحانی نیز رسیده است، مقرر شده اشتغال به کار ۲۰ نفر افراد بازنشسته در وزارتخانه های کشور، ارشاد، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، نفت و نیز صندوق توسعه ملی، سازمان حفاظت محیط زیست و نهاد ریاست جمهوری به مدت 1 سال از زمان بکارگیری مجاز است.

دستور ورود برق خورشیدی به ادارات دولتی

خراسان منتشر کرد : بر اساس دستور یک مقام مسئول اجرایی به تعدادی از وزارتخانه ها، مقرر شده شرایط اداری و اعتباری برای استفاده گسترده از سامانه های جذب نور و تولید انرژی خورشیدی در ادارات و دستگاه های دولتی که در مناطق مناسب برای انجام این کار مستقر شده اند، فراهم شود. در این بخشنامه از مدارس و بانک های دولتی به عنوان مجموعه هایی که می توان این موضوع را روی آنها به صورت پایلوت اجرا کرد، نام برده شده است.

برگزاری کلاس های جنگ نرم با حضور الزامی

جمهوری اسلامی نوشت : مدتی است برخی دستگاه‌های خاص کشور اقدام به برگزاری کلاس‌هایی با عنوان "جنگ نرم" برای عموم کارکنان با قید "حضور الزامی" و با استفاده از مدرسین مجهول‌الهویه تحت عنوان استاد دانشگاه و غیره می‌نمایند.

برگزاری اینگونه کلاس‌ها که عموماً بعد از حوادث انتخاباتی سال 88 باب شده است اکنون تبدیل شده به محفلی برای زیر سؤال بردن فرآیند مذاکرات هسته‌ای کشور و تخریب دولت یازدهم و شخص رئیس‌جمهور روحانی که جا دارد مسئولین ذیربط (وزارت اطلاعات) بدان رسیدگی نمایند.

اهانت وزیر کشور ترکیه به پیامبر

جمهوری اسلامی در خبری منتشر کرد : اهانت وزیر کشور ترکیه به پیامبر اسلام، اعتراض سیاسیون و اساتید دانشگاه این کشور را برانگیخت.

به نوشته روزنامه تودی زمان "افکان علا" وزیر کشور ترکیه در جمع اعضای حزبش گفت باید همواره از غرور پرهیز کرد؛ حضرت محمد(ص) نیز به دلیل اینکه در زمان فتح مکه و ورود به این شهر دچار غرور شد، از سوی خدا مورد سرزنش قرار گرفت! سوات یلدریم، استاد خداشناسی و الهیات در دانشگاه ترکیه با انتقاد از سخنان افکان علا گفت که کتاب‌های مذهبی تاریخی و اسناد موجود از بیوگرافی حضرت محمد(ص) نشان می‌دهد که وی چقدر فروتن بوده است و در زمان ورود به مکه از خود رأفت و مهربانی نشان داده است. وی گفت: سیاستمداران نباید درخصوص موضوعاتی که ازآن اطلاع کامل ندارند، اظهار نظر کنند.

مصطفی کمالاک، رئیس حزب سعادت ترکیه نیز از اظهارات وزیر کشور انتقاد کرد و گفت: علا نمی‌داند درباره چه چیزی صحبت می‌کند. یکی دیگر از اساتید دانشگاه الهیات و خداشناسی ترکیه نیز با اشاره به منابع تاریخی درباره فتح مکه گفت: طبق این منابع حضرت محمد(ص) در زمان ورود به مکه بسیار فروتن و رئوف بوده است.

هشدار شیعیان بحرین به مفتی ها

جمهوری اسلامی در خبری مدعی شد: شیعیان بحرین، به رژیم آل خلیفه در مورد سفر شیخ محمد العریفی، مفتی وهابی عربستان و صاحب فتوای جهاد نکاح، به این کشور هشدار داده‌اند. جمعیت الوفاق از رژیم بحرین خواست در مورد این سفر تجدیدنظر کند. شیخ عریفی قرار است به دعوت وزیر ارشاد بحرین در دهه آخر ماه مبارک رمضان در مسجد جامع بحرین سخنرانی کند. وی از طرفداران جدی گروه تروریستی داعش است.

انتقاد از سفره افطاری 240 میلیونی

قدس نوشت : نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: چرا در برج میلاد که هزینه افطاری برای هر نفر از 150 تا 300 هزار تومان است، به 1600 نفر از پول بیت‌المال افطاری می‌دهند. وی با انتقاد از این سفره افطاری 240 میلیون تومانی و با اشاره به حذف مراسم افطاری نمایندگان مجلس از سوی هیأت رئیسه، خطاب به محمدرضا باهنر نایب‌رئیس دوم مجلس گفت: شما به مردم بگویید که چرا امسال به نمایندگان افطاری ندادید، شما تأکید کنید که مجلس به خاطر اقتصاد مقاومتی به نمایندگان افطاری نداد و برخی از دستگاه‌ها از پول بیت‌المال افطاری می‌دهند.

مخالفت روحانی با یک گزینه ریاست

قدس منتشر کرد: دکتر رضا روستاآزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به گزینه های معرفی شده برای تصدی پست ریاست دانشگاه صنعتی شریف گفت: با توجه به شنیده ها، رئیس جمهور با معرفی دکتر نیلی برای ریاست دانشگاه مخالفت کرده و وزارت علوم نیز به دنبال استعلامهای مربوطه برای دکتر فتوحی است.

سانسور کلیپ فردوسی‌پوردریوتیوب

قدس در خبری منتشر کرد : گزارش ویدیویی فردوسی‌پور از جنایت صهیونیستها در حین برگزاری جام‌جهانی 2014 برزیل از سوی یوتیوب سانسور شد تا کاربران نتوانند این ویدیو را به اشتراک بگذارند. در برنامه «بیست چهارده» گزارشی با صدای عادل فردوسی‌پور درباره‌ جنایت رژیم اشغالگر قدس در غزه همزمان با دیدار برزیل و آلمان در جام جهانی 2014 پخش شد.

باید به روحانی اعتماد کنیم

قدس در خبری شرح داد : کمیته امور خارجی پارلمان انگلیس ضمن حمایت از بازگشایی سفارت این کشور در تهران خواستار اعتماد به ایران در پرونده هسته ای شد. در گزارش کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان مجلس عوام انگلیس آمده است که باید حسن روحانی را فردی دانست که واقعاً برای دستیابی به توافق دائمی با 1+5 درباره برنامه هسته ای ایران تلاش می کند و از اعتبار و قدرت در بالاترین سطح در کشورش برخوردار است.

شهادت6 رزمنده حزب‌ا... درسوریه

قدس نوشت : 6رزمنده مقاومت اسلامی لبنان هنگام انجام وظیفه جهادی و دفاع از حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) و مقدسات مسلمانان به شهادت رسیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها